
Késsel felfegyverkezett férfi ment be egy XV. kerületi óvoda udvarára, több tucat gyermeket menekítettek ki
Vasárnap délután a dunaújvárosi vízi rendészeknek egy férfit kellett kimenteniük a Dunából – írta Budapesti Rendőr-főkapitányság keddi Facebook-közleményében.
A bajbajutottnak ugyanis a hirtelen jött esőzés miatt úgy megtelt a kenuja vízzel, hogy elsüllyedt. A 66 éves férfit egy szállodahajó kapitánya szúrta ki, aki látta, amint az evezős a vízbe borul, ezért azonnal riasztotta a Dunaújvárosi Vízirendészeti Rendőrőrsöt.
A törzszászlós szolgálatirányító parancsnok, valamint a törzsőrmester hajóvezető rövid időn belül rátaláltak a folyóban sodródó kenusra és kimentették, majd vízi járművét és felszerelését is kiemelték.
A férfi a baleset során nem sérült meg.

Késsel felfegyverkezett férfi ment be egy XV. kerületi óvoda udvarára, több tucat gyermeket menekítettek ki

Emberi maradványokra bukkantak Devecsernél, 24 éves gyilkosságra derült fény - Videó

Kanállal szúrta ki az ápoló szemét egy férfi

A mentőkre támadt egy ittas nő Budapesten, pedig csak segíteni akartak rajta

Tragédia Rákosligetnél: halálra gázolt egy embert a vonat

674 kilogrammnyi dohánylevelet foglaltak le a Nyírségben

Eddig 50 gyermeket vittek ételmérgezés miatt a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézetbe

Motorbaleset a 811-es főúton - Mentőhelikopter sietett a helyszínre

Fél óra alatt elfogták az ózdi férfit, aki ellopott egy nyitva hagyott autót

Aki teheti ma tankoljon: jelentősen drágul az üzemanyag szombattól

Elfogták a rendőrök a halálos gyújtogatót

2500 forintért fojtogatott egy idős nőt Nádudvaron