Csúnyán leamortizálták Szentendre karácsonyfáját, ezzel már csak befűteni lehet

Kóróként érkezett meg a főtérre a szerencsétlenül járt fenyő. 

Egy helyi udvarról szállították a karácsonyfának szánt fenyőt Szentendre főterére, ám szállítás közben megtörtént a lehető legrosszabb - számolt be kedden a Budapest Környéke. 

A belváros szűk utcáin keresztül utaztatták a méretes fát, ám egy ponton sem előre, sem hátra nem volt menekvés. A házak fala közé beszorult fenyő, ahonnan már csak fűrészek segítségével lehetett kiszabadítani.


Az eset után a már alaposan megkopasztott fa amúgy is alkalmatlan lett volna a város karácsonyfájának szerepét betölteni, ám itt még nem volt vége az örökzöld kálváriájának.

A szentendrei Városháza közlése szerint szállítás közben a fenyő törzse meg is roppant, így mikor végül a főtéren leemelték a teherautóról, egyértelművé vált, hogy balesetveszélyes lenne annak felállítása.

A szerencsétlenül járt fát pótolni fogják, az önkormányzat pedig ígéri, advent első vasárnapján már feldíszített fenyő várja a szentendreieket.

2022. november 24. 10:40
Lepereghetett egy autós előtt élete filmje, egy pillanatra a madarak közé emelkedett - Videó
Brutális felvétel készült.
Félmeztelen holttestekre bukkantak a hatóságok, már azt is tudni, hogy kik lehetnek
A halál pontos okát hivatalosan azóta sem közölték.
Elszabadult a pokol egy menekültközpontban, az elmúlt évtizedek legsúlyosabb migránstragédiájaként tartják számon a történteket
Rengeteg halálos áldozata és 30 sérültje van az incidensnek.
Egy kézdivásárhelyi tinit odaadtak egy láda sörért az ördögnek, saját apja bűntudat nélkül a pokolba küldte
A napokban hoztak ítéletet az ügyben.
Vérre menő harc tört ki nyugdíjasok között a Lidlben, videón, ahogy egymást lökdösve izmoznak
Az akciós termékért taposták el egymást.
Guszti a hős
Bódi Guszti a saját életét is kockáztatta, amikor egy vízben fuldokló fiatal segítségére sietett Thaiföldön. A népsz...
Harcolnak az idővel
Idő. Ez az, amire leginkább szüksége van a Pálfi-Kelemen családnak. Zselyke és Barnabás ritka genetikai betegséggel ...
„Kellene ma éjjel egy kis hacáré”
Flitteres ruhák és csokornyakkendő, de persze a jó modor sem maradhat otthon. Az 1970-es évek hangulatát hozza vissz...
Tények teljes adás, 2023. március 30., csütörtök
ZUHANÁS - Meghalt egy nő, miután az élettársa kilökhette a tizedik emeletről Győrben. Veszekedhettek a tragédia előt...
Élet-halál harcot vívott Jeremy Renner, felépülése után először adott interjút
Januárban szenvedett hókotróbalesetet, napokig az intenzíven ápolták.
Orbán Viktor megküzdött Deutsch Tamással - videó
Oscar-díjas filmsztárral találkozott Miamiban a Grand Slam-győztes teniszcsillag - kép
Megdöbbentő dolgot művelt egy panda a Zsákbamacskában
Hatalmas pofon lett az idétlen lánykérés vége - videó
"Zokogtam, három napig beteg voltam" - a francia focilegenda összeomlott a katari vb-döntő után