
Rejtélyes fotó tartja lázban az internet népét – Ön szerint mire bukkanhattak a Dunában?
Augusztus 8-án este a főváros XX. kerületében, Pesterzsébeten este háromnegyed 9 magasságában egy utcán sétáló férfi hangos kutyaugatásra lett figyelmes, ami feltehetőleg zavarta. A járókelő odalépett a kerítéshez és azon benyúlva többször megszúrta a németjuhászt. Az állatot súlyos sérülésekkel gazdája a legközelebbi állatorvoshoz vitte, ahol szerencsére sikerült elállítani a vérzést.
A történtekkor készült felvételeken jól látszik, hogy egy másik kutyát is megpróbált ugyanezzel a módszerrel megsebesíteni, de végül tovább állt.
A rendőrség nyomozást indított az ügyben, majd csütörtökön elfogták az 58 éves elkövetőt, Cs. Józsefet, aki kihallgatása során mindent beismert, majd hozzátette, hogy megbánta tettét. A pesterzsébeti rendőrök előterjesztést tettek letartóztatása indítványozására – írta meg a police.hu.

Rejtélyes fotó tartja lázban az internet népét – Ön szerint mire bukkanhattak a Dunában?

Népszerű édességeket hívnak vissza - Allergiások számára különösen veszélyes lehet

Horror Győrben: Vérben úszva találtak rá az áldozatra egy parkolóban

Döbbenet, mit húzott ki egy fiatal a Balatonból, "kapitális példány" akadt a horgára – Fotók

Gyilkosság egy belvárosi szórakozóhelyen: Újabb részleteket közöltek

Borzalmas felfedezés: Holtan találták a Maglódról eltűnt családapát

Dráma a tóalmási éjszakában, egy embert holtan találtak

Változik a boltok nyitvatartása, érdemes felkészülni az ünnepi rohamra

Dráma Monoron, utcára menekültek az emberek

Emberi csontok kerültek elő Füzérkajatán, nyomoz a rendőrség

Áramütést szenvedett egy vagonra felmászott kamasz Szombathelyen, társa a történtek után elszaladt a helyszínről

Rejtélyes feliratok jelentek meg a Duna-parton, a rendőrségnek kellett intézkednie