Család autójába szállt bele egy dühöngő Győr-Mosonban, videón a bosszúszomjas sofőr ámokfutása

A részeg sofőrnél elszakadt a cérna. Most emeltek vádat ellene. 

Egy család autóját érte utol egy ittas sofőr 2022 júliusában egy Mosonmagyaróvárhoz közeli településen. Az elöl haladó kocsiban egy házaspár és 13 éves fiuk utazott, lassan haladtak, az apa még ki is integetett az útszéli fagyizóban dolgozó lányának.

A részeg sofőrnél ettől felment a pumpa, bevágott eléjük, majd büntetőfékezéssel, kis híján balesetet okozva megállásra kényszerítette őket. Ekkor a két férfi kipattant az autóból, a hangos csörtét végül a vétlen fél zárta rövidre, visszaült, majd elhajtott.

Ettől nemhogy nem nyugodott meg a kótyagos ámokfutó, hanem szintén beszállt a kocsijába, és  vitapartnere után indult.


Mikor utolérte, előzésbe fogott, majd szándékosan a riválisának ütközött oldalról, megpróbálta leszorítani az útról. Repkedtek az alkatrészek, mindkét autó egyik első kereke is defektes lett, szerencsére személyi sérülés viszont nem történt.

Közúti veszélyeztetés és ittas vezetés miatt emeltek vádat az 56 éves férfivel szemben, amiért akár négy és fél év börtön is járhat, emellett indítványozták a vezetéstől való eltiltását – olvasható az ügyészség keddi közleményében.

2023. március 21. 12:26
A miniszterelnök közösségi oldalán közzétett bejegyzésben üzent Brüsszelnek.
A Fidesz kommunikációs igazgatója is reagált arra a Ripostban megjelent hírre, miszerint a Tisza Párt egyik meghatár...
Az Európai Bizottság által héten bemutatott költségvetési javaslat, valamint Sebestyén József halála kapcsán is krit...
"Von der Leyen csinált egy költségvetést Ukrajnának! A te pénzedet is odaküldené" - közölte a Fidesz-KDNP kommunikác...
Egy négy évvel ezelőtti emberölést is rábizonyítottak Japánban egy agresszív barnamedvére, amelyet a múlt héten lőtt...
Legkevesebb huszonnyolc ember meghalt és tíznél többen eltűntek szombaton, amikor hajótörést szenvedett egy turisták...
Lesoványodott, éhes és szomjas vidrakölyök kerültek a Mályi Madármentőkhöz Tiszatarjánból. Anyjuk elpusztulhatott. A...
Idomított csimpánzokhoz hasonlította a magyar gazdákat a Tisza Párt egyik agrárszakértője. Magyar Péter embere támog...
Az ukrán kényszersorozókat mentegeti, és segédkezik Sebestyén József halálának eltussolásában az Euronews – ezt a Ma...