Csak alkoholban utazott a dohánybolti szarka

Az alkoholra vágyó férfi közel ötvenszer lopta meg a dohányboltot, és minden esetben röviditalt választott zsákmányként.

A férfi tavaly október eleje és december vége közötti hónapokban közel ötvenszer lopott egy tóalmási dohányboltból. Volt, hogy egy nap többször is visszatért és minden esetben valamilyen röviditalt vitt magával.

A férfit az sem zavarta, hogy az üzlet biztonsági kamerával felszerelt, amely a cselekményei felét rögzítette is. A három hónap alatt több mint százezer forint értékben lopott alkoholtermékeket - számolt be róla a Pest Megyei Főügyészség.

Fotó: Magyarország Ügyészsége

A Nagykátai Járási Ügyészség üzletszerűen elkövetett lopás bűntette miatt emelt vádat a férfi ellen.

2021. június 04. 09:40
A kényszersorozás áldozata lett. A TV2 riportere most megtálalta Beregszászon a sírját. Szívszorító képeket készítet...
A miniszterelnök péntek reggel beszámolt a legfrissebb kormányzati döntésekről, de beszélt arról is, hogy az ukrán t...
Taxinak csapódott egy sofőr péntek hajnalban Budapesten, a Blaha Lujza téren.
Hivatalos személy elleni erőszak és minősített könnyű testi sértés bűntette miatt indított nyomozást a Debreceni Reg...
8 pontban gyűjtötte össze a Tisza Párt válságjeleit a Nézőpont Intézet.
Újabb fontos bejelentést tett az Otthon Start Programról Panyi Miklós államtitkár a kormány közösségi oldalán szomba...
A nemrég rabosított Zelcsényi Miklós készíti elő Magyar Péterék nagykanizsai kongresszusát – erről maga közölt egy f...
Brutális felvételek készültek arról, ahogy két muszlim férfi ütötte és rúgta a rendőröket egy manchesteri repülőtére...