Büntetésből állóra fékezte az autóját a veszprémi fiatal, majd nem értette, miért ütköztek neki - Videó

Úgy akart bosszút állni az előtte lassabban haladó autóson, hogy előzés után megáll előtte. A fiatal férfinek most a bíróság előtt kell felelnie.

Bíróság elé kell állnia annak a veszprémi sofőrnek, aki február 2-án összeveszett egy másik autóssal, majd büntetésből megelőzte, és állóra fékezte előtte az autóját – közölte a Veszprém Vármegyei Főügyészség.

A vádirat szerint röviddel azután, hogy a 20 éves férfi Veszprém belvárosában autójával a buszpályaudvarral szemközti útra kanyarodott, egy közlekedési szituáció miatt összetűzésbe került az előtte haladó kocsi sofőrjével. A fiatal ekkor gyorsan megelőzte a járművet, majd annak érdekében, hogy a konfliktust megbosszulja, hirtelen állóra fékezte az autóját. A mögötte érkező sofőr már nem tudott időben megállni, így nekiütközött a váratlanul megálló autónak. A baleset során a sértett kocsijában közel 100 ezer forintos kár keletkezett.


Az ügyészség a vádlottal szemben tárgyalás mellőzésével büntetővégzés meghozatalát és abban felfüggesztett börtönbüntetés, valamint járművezetéstől eltiltás kiszabását, továbbá a 290 ezer forintos bűnügyi költség megfizetésére kötelezést is indítványozta a Veszprémi Járásbíróságnak.

2023. november 21. 12:41
Noha nem is olyan régen még a magyar kormány migráns politikájával értett egyet, igazi szélkakas módjára ma már a br...
Svédországot az elmúlt hetekben sokkolta Salwan Momika, a hírhedt Korán-égető meggyilkolása. Az eset azonban csak eg...
Szép kis történelmi párhuzamot vezet le Ulf Kristersson, de az valahogy kimaradt belőle, hogy Ukrajna mit tett a Bar...
A miniszterelnök parlamenti évadnyitó beszédet mondott a Fidesz-KDNP frakcióülésén Balatonfüreden.
Noha Kapás Boglárka az utóbbi időben nem igazán hallatott magáról, most újra bejelentkezett közösségi oldalán, ahol ...
Az Ázsia Expressz versenyzőpárosa, Curtis és Barnai Judit már férjként és feleségként hivatkozhatnak egymásra, de mo...