
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon
Egy kiskunhalasi rabló páros női tagja péntekre beszélt meg „randit” egy 21 éves férfivel. A mit sem sejtő áldozat bele is sétált a csapdába – írta a police.hu.
Minden a terv szerint haladt, míg a pénzen megvásárolt érzéki pillanatokat meg nem zavarta a bűnbanda másik tagja, aki a szobába betoppanva a megcsalt férj látszatát keltette.
Ekkor előrántott egy fegyvernek tűnő tárgyat, és pénzt kezdett követelni az ágyban tevékenykedő férfitől, egyfajta kárpótlásként a tönkretett házasságáért.
Míg odabent drámai jelenetek zajlottak, a nő kuncsaftja autóját fosztotta ki. Némi készpénzen és egy irattartón kívül csak egy kabátot, egy parfümöt, egy elektromos cigarettát, valamint pár doboz sört sikerült magához vennie a kocsiból.
Az áldozatnál azonban nem volt kéznél sok pénz, ezért hazarohant 60 ezer forintért, majd elvitte azt fegyveres támadójának.
Úgy tűnik, evés közben jött meg igazán a szélhámos étvágya, ugyanis másnap újra jelentkezett a kifosztott férfinél, mondván, ékszerek tűntek el a házból, ezért azok árát is követelni kezdte.
Az áldozat ekkor értesítette a rendőröket, akik órákon belül beazonosították a bűnöző párost, majd a TEK munkatársaival közösen a lakásán csaptak le a 41 éves férfire, nem sokkal később pedig társát is őrizetbe vették, majd kezdeményezték letartóztatásukat.

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen