
Búcsút inthetnek a luxus árnyékszéknek a futtatók
A pár magyar nőket kényszerített külföldi prostitúcióra, de most búcsút inthetnek a fényűző életnek.
Tenyek.hu 2021. június 22., kedd 06:58
A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) Felderítő Főosztály Emberkereskedelem Elleni Osztálya büntetőeljárást indított egy szolnoki pár ellen, akik a gyanú szerint több éven keresztül magyar nőket külföldön prostitúcióra kényszerítettek, bántalmaztak, keresetüket pedig elvették, így halmozták fel tehetős vagyonukat.
Sz. Attila minden esetben álnéven ismerkedett meg későbbi áldozataival, akikkel rövid ismertséget követően érzelmi kapcsolatot létesített. Volt olyan eset, amikor egyiküket meg is erőszakolta. Később arra hivatkozott, hogy vállalkozása anyagi gondokkal küzd, így a nőket erőszakkal, vagy megtévesztéssel prostitúcióra kényszerítette – írta a police.hu.
A nőknek Németországba vagy Svájcba kellett utazniuk, majd a lányok prostitúciós tevékenységéből származó bevételt Sz. Attila párja, L. Ramóna vette fel Magyarországon. Ezzel a módszerrel az évek alatt 21 millió forintot kerestek.
Csütörtökön a párt szolnoki házukban a rendőrség elfogta, vagyonukat lefoglalták. A nyomozók emberkereskedelem, illetve pénzmosás miatt gyanúsítottként hallgatta ki a párt, valamint kezdeményezték a férfi letartóztatását.
Fotók: police.hu
+Ez is érdekelheti

Kirándulni indultak, mentés lett a vége - mentőhelikoptert is riasztottak a hétvégén

Videón a rémisztő jelenet - a belső sávban jött szembe egy autós az M7-esen

Életveszélyes autós üldözést vettek fel a rendőrök Budapesten

Tapétavágóval arcon vágta, tollal megszúrta áldozatait a debreceni vandál

Reggel bevonták a jogsiját, délben már újra vezetett a veszprémi 71 éves férfi

Dráma egy tolnai bálon, összeomlott a keringése egy vendégnek

Holttestet találtak Nyíregyházánál, egy mozdonyvezető talált rá

Allergiás roham egy borsodi óvodában, azonnal cselekedni kellett

A rendőrök "páholyból" nézték végig, elképesztő szabálytalanság Nagykőrösön

Talán egész Magyarország erre várt, mutatjuk a részleteket

Különleges katonák védik az atomerőművet és az átjátszóállomásokat

Négykézláb mászó embert szúrtak ki a Bükkben, ledöbbent a természetvédelmi őr, amikor közelebb ment





