
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon
Az ország jelentős részére hétfő este és kedden reggel megérkezett a felfrissülést hozó csapadék, ám néhol mintha kissé elvetette volna a sulykot az időjárás.
A Dunántúlon hétfőn kora este berobbant a légkör, erős zivatarok vetettek véget az elviselhetetlen kánikulának. Intenzív villámlás, viharos széllökések, helyenként jégeső és felhőszakadás is kísérte a hidegfront érkezését, Nagyatádon röpke idő alatt 33 milliméter csapadék hullott le – számolt be az Időkép.
A Balaton környékét sem kímélte az időjárás, Siófok közelében komoly légzuhatag csapott le, több helyen 100 kilométer per órás széllökéseket is mértek, sőt, a térségben lévő nyíltvízi mérőállomáson 131 kilométer per órás, orkán erejű szelet regisztráltak, amellyel országos rekord született.
Ezt megelőzően a Kab-hegyen, 2011-ben mért óránkénti 110,9 kilométeres lökés volt a csúcstartó.
A villámok hada azonban megostromolta a magyar tenger több pontján is, de a Baranya vármegyei Gerdén is elképesztő videó készült, a szél itt sem kímélte finoman szólva sem a fákat.

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen