
Tűz ütött ki egy komlói lakásban, egy idős férfi életét vesztette
Csütörtök délután Szolnokon a Kossuth téren elektromos rollerrel egy út széli fának csapódott a 17 éves kamasz. Egy környéken dolgozó nő a hatalmas zajra lett figyelmes.
Óriási csattanással csapódott a rolleres fiú és a fának fejjel, ezután az úton feküdt szegény, nem mozdult, hívtunk mentőt kiértek és elég sokáig dolgoztak a fiún
– mondta a Tényeknek Erdélyi Mónika.
Úgy tudjuk valakit kikerült, utána csapódott a vastagtörzsű fának, ez a helyszínelési rajzokból is látszik. Életveszélyesen megsérült, már a helyszínen sokáig tartott az ellátása, végül helikopterrel vitték kórházba.
Súlyos koponyasérülést szenvedett.
A járda és a bicikliút találkozásánál, a padka közelébe zuhant a fiú, ömlött a fejéből a vér. Szemtanúk azt mondták se bukósisak, se más védőfelszerelés nem volt rajta.
Egy hónapja Budapesten a Lehel téren gázolt el egy rollerest egy autós. A felvételen jól látható, hogy a sofőrnek zöld volt a lámpa, amikor a rolleres elé hajtott. Annál a balesetnél sem viselt védőfelszerelést a rolleres, túlélte, de kórházba vitték.

Tűz ütött ki egy komlói lakásban, egy idős férfi életét vesztette

Tragédia Nagykőrösön: elgázolt egy embert a vonat

Elfogták az újhartyáni fegyveres ámokfutót, egy tanyán bujdokolt

Nem kis összeg volt a tét: íme a Hatoslottó nyerőszámai!

Halálos tragédia Nyíregyházán, már a mentők sem tudtak segíteni

Kiderült, ki halt meg a szombat éjszakai balesetben - Fotók

Halálos baleset történt a XV. kerületben, leszakadt az egyik sérült lába

Halálos tűz Komlón, egy idős férfi az áldozat

Egy Nógrád vármegyei óvodában is felütötte a fejét a veszélyes vírus

Háromezer forintért akartak agyonverni egy 77 éves férfit

Ruhásszekrénybe bújt a rendőrök elől a rabló

Helyreigazítás