Brutális mészárlásig fajult a bírósági tárgyalás, többen meghaltak

A három támadó ügyvédnek öltözve jutott be a terembe, ahol agyonlőtték India közismert gengszterét.

Szitává lőtték India egyik legkeresettebb bűnözőjét, a Gogi néven ismert Jitender Maant Új-Delhiben, egy bírósági épületben pénteken. A gengszterrel az egyik rivális banda tagjai végeztek - számolt be róla a BBC.

A három támadó ügyvédnek álcázva jutott be a terembe, ahol több pisztolylövéssel végezték ki a férfit. A rendőrök egyből tüzet nyitottak az elkövetőkre, akik közül ketten a helyszínen meghaltak.


A 30 éves Gogi egy rettegett bűnszervezet vezetője volt, akinek többek között gyilkosságért, emberrablásért és zsarolásért kellett felelnie a bíróság előtt. A férfi és társai már hosszú ideje harcban álltak a rivális bandával, amely számos emberéletet követelt.

2021. szeptember 25. 16:56
A Tisza Párt gazdasági kabinetjének adóemelési terveire Szalai Piroska miniszterelnöki főtanácsadó közösségi oldalán...
Hiába tett meg mindent a nyáron Magyar Péter, hiába az országjárás, nem tudta növelni táborát. A Fidesz digitális ho...
Tímea először megrémült, majd szakemberhez fordult.
Ismét egy kamera buktatta le a perverz férfit.
Vascsővel, kalapáccsal, baltával és karddal verte rendszeresen a feleségét egy mezőkövesdi férfi. A nőt többször le ...
VÉRFAGYASZTÓ - Brutális gázolás Budapesten, rendőrök elől menekülő férfit ütöttek el, métereket repült a levegőben, ...
Sürgősségi műtétre volt szükségük az átvert betegeknek.
ARCCAL A BETONBA! - Videón a brutális rollerbaleset, életveszélyesen megsérült egy 13 éves kislány, miután elesett a...
family
Senki sem tudja, hogy pontosan miből él, mit csinál napközben és mit éjszaka, milyen az élete valójában Pumped Gabon...
family