
Az alföldi kistigris névadó versenye várja a szavazatokat
Állatkínzás miatt vádat emeltek egy férfival szemben, aki bosszúból megfojtotta rokona kutyáját, majd a tetemet elásta Szendrő külterületén – írta vasárnap a BOON.
Információk szerint a tettes és unokaöccse egy szendrői otthonban laktak, ahol a férfi egy hannoveri véreb fajtájú kutyát a lakásban, míg a rokona három keverék kutyát az udvaron tartott.
2024 júniusában a vádlott hazaérve vérző sebekkel talált rá házi kedvencére, miközben az egyik kinti kutya mellette ugatott.

A fotó illusztráció: Shutterstock
A sebesült állat gazdája ekkor olyan dühös lett, hogy a keverék nyomába eredt és egy pórázt magához véve megfojtotta az állatot. Később a tetemet a település külterületére vitte és elásta.
A büntetlen előéletű férfival szemben tárgyalás mellőzésével, büntetővégzés meghozatalára irányuló eljárásban, végrehajtásában próbaidőre felfüggesztett fogházbüntetés kiszabását indítványozták.

Az alföldi kistigris névadó versenye várja a szavazatokat

Menekülés közben lerobbant alatta a kocsi, továbbfutott, majd elesett

Gigantikus állatot fogtak ki a Balatonból

Mennyire okos Magyarország? - vasárnap este kiderül

Videók, ahol csak hajszálon múlt a tragikus baleset

Terrorcselekmény, fegyveres rablás, emberölés, 12 éven aluliak elleni nemi erőszak: Őket tartják fogva a Szőlő utcában

Saját kocsija zuhant egy férfira Dunakeszin, szörnyethalt

Kincseket keresnek a horrorházban, amiben feldarabolta Károlyt fia

Óriási lángok csaptak fel Balatonfüreden, kiderült a pontos oka

Újabb vírust mutattak ki Magyarországon

Brutálisan megverte, önkielégítést végzett rá, majd kirabolta Vilmánynál

40 tonnás kamion elé fordult ki, videón a sokkoló manőver