
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon
Kéz és lábbilincs nélkül, szabadon távozott a bíróságról az a férfi, akit egy 1996-ban elkövetett gyilkossággal vádoltak. 28 évvel ezelőtt Gersekaráton a házában ölték meg az áldozatot, a pénzét és az ékszereit pedig elvitték. A rendőrség évtizedekig kereste a tettest, végül egy férfit gyanúsították meg, mert megtalálták a DNS-ét a nő holttestén és az ékszeres dobozon is. Ez azonban nem volt elég bizonyíték a törvényszéknek és most az ítélőtáblának sem.
Pedig a nyomozók akkor azt feltételezték, hogy a támadó betört a 84 éves asszonyhoz, megverte, megfojtotta és holttestét a kerti wc-be rejtette el és elmenekült a zsákmánnyal. A férfi azonban végig tagadta a gyilkosságot.
Az ítélőtábla sem látta bizonyítottnak a bűnösségét. A gyilkossággal vádolt férfi ugyanis azt állította, hogy az utcán felsegítette a földről az idős nőt, aki elesett, így került rá a DNs-e.
A férfi ügyvédje nagyon örült a döntésnek.
A gyilkossággal vádolt férfi nem jelent meg a tárgyaláson, ő az ügyvédjétől tudta meg, hogy most már szabad ember. Három éves letartóztatása miatt kártérítést kér majd az államtól.

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen