
Megkéselte élettársát egy férfi a VIII. kerületben, az utcán esett neki
Húgával tartott hazafelé az esztergomi Bánomi lakótelepen Zajta Noémi, mikor egy csapat tíz év körüli gyereket vettek észre. Már első ránézésre is feltűnt számukra, hogy valami nincs rendben, ezért néhány percig figyelték a társaságot, így világossá vált, hogy egy kislányt ver az egyik társa – tudta meg vasárnap a Metropol.
Hátán és a fején is ütötték, majd a haját is durván megtépték a gyereknek, aki ezután megpróbált elmenekülni, de támadója ekkor kergetni kezdte.

A fotó illusztráció: Shutterstock
A szemtanú ezen a ponton avatkozott közbe, a bántalmazó meg is ijedt, és elmenekült. Kiderült, hogy a megvert kislány egy örökbe fogadott gyerek, és mostohatestvéreit is sűrűn bántják, leginkább a kinézetük miatt.
Ekkor vettem észre, hogy a keze tele van sérüléssel. Azt mondta, hogy ezek korábbi verésből származnak
– mesélte Noémi.

Megkéselte élettársát egy férfi a VIII. kerületben, az utcán esett neki

Döbbenetes, mire bukkantak egy debreceni társasházi lakásban

Egészen különös lény bukkant fel az ásotthalmi erdőben

Eltűnt férfi hajóját találták meg a Körösön – a csónakban csak ruhák maradtak

Orvosi csoda Kecskeméten: Húsz perc, amely mindent megváltoztatott

Eltűnése után holtan találtak egy dombóvári férfira

A török ostromot túlélte, az idő vasfoga viszont kifogott rajta: leomlott az egri vár fala

Rejtélyes holttestre bukkantak Pécsen

Helyszíni fotó: így emlékeztek meg az 5 életet követelő Szentmártonkátai tragédia helyszínén

Megpróbálta rágyújtani a házat korábbi élettársára egy szegedi nő

Csokit lopott, majd pénzt, aztán a lopott pénzből fizetett

Életveszélybe kerültek az állatkert vadkutyái egy felelőtlenség miatt