
Talán egész Magyarország erre várt, mutatjuk a részleteket
Felfújható fánkot, rajta pedig anyát és fiát húzta sporthajóval egy férfi a Tisza szentesi szakaszán még 2022. augusztus 4-én.
A Csongrád-Csanád Vármegyei Főügyészség keddi közleménye szerint a „kapitány” a fedélzeten még hét főt szállított, de nem vitt magával olyan embert, aki figyelte volna a hátul utazókat, ezért folyamatosan meg kellett fordulnia, ami óriási balesethez vezetett.
Egyik alkalommal a férfi túl későn vette észre, hogy a hajót a part közelébe vezette, és megpróbált gyorsan visszakormányozni, de a fánk nagy sebességgel egy vízbe dőlt fatörzsnek csapódott, a rajta lévők pedig a folyóba zuhantak. Az édesanya maradandó sérülést szenvedett.
Az ügyészség maradandó fogyatékosságot eredményező vízi közlekedés gondatlan veszélyeztetésével vádolja a balesetet okozó férfit, akinek sorsáról a Szentesi Járásbíróság dönt majd.

Talán egész Magyarország erre várt, mutatjuk a részleteket

Különleges katonák védik az atomerőművet és az átjátszóállomásokat

Négykézláb mászó embert szúrtak ki a Bükkben, ledöbbent a természetvédelmi őr, amikor közelebb ment

A Mol-vezető szerint erős hatással lehet a hazai üzemanyagárakra az iráni konfliktus

Döbbenetes felfedezést tettek egy lőrinci árokban, azonnal intézkedni kellett

Különös jelenetre lett figyelmes egy postás Bács-Kiskunban, hősként ünneplik azóta

A Wizz Air felfüggesztette izraeli, dubaji, abu-dzabi és ammani járatait

Váratlan bejelentést tett az MVM: sok ügyfél már most pénzhez juthat

Maszkos férfi támadott meg egy hivatali dolgozót Zalaszentgróton

Halálos lakástűz Kiskunfélegyházán, egy idős nő az áldozat

Teltház és diadal: 2–0-val jutott nyolcaddöntőbe az FTC, jön a Braga!

Elaludt vezetés közben az M5-ösön, az egyik utasa meghalt