Brutális, amit korábban is tett az újbudai lövöldöző, mégsem tartóztatták le - videóval

Félholtra vert egy autóst az újbudai lövöldöző, akit még azelőtt támadott meg, hogy fegyveres ámokfutásba kezdett volna. A férfi agyba-főbe verte a sofőrt azért, mert egy piros lámpánál rádudált. Ezután kezdett őrjöngeni Újbudán.

Üvöltözés után hangos lövés zavarta meg az újbudaiak nyugalmát Budapesten még péntek éjjel. Két, férfiakból álló társaság ugrott egymásnak, elsőre úgy tűnt, hogy egy kocsikulcson vesztek össze.

A helyieket megdöbbentette az eset, azt mondták, csoda, hogy nem történt még ennél is nagyobb összetűzés. Volt, aki nem bírta végignézni a történteket, több lakó is rájuk kiabált.

A férfi egy gumilövedékes fegyvert sütött el, információink szerint viszont a vitát nem a kocsikulcs váltotta ki. Úgy tudjuk ékszerekkel üzleteltek, emiatt veszett össze a két társaság. A lövöldözőt azóta elfogták, kiderült, hogy nem csak emiatt keresték, pár napja egy másik férfit félholtra vert.

A férfit a nyomozók egy előző napi garázdaság, illetve testi sértés miatt is gyanúsítottként hallgatták ki, ami egy közlekedési konfliktusból adódott.

A korábbi esetnél az őrjöngőre valaki rádudált a budapesti forgalomban. Ezt azzal torolta meg, hogy az út közepén kiszállt és késsel fenyegette meg a másik férfit, akit ezután ököllel agyba-főbe vert. Emiatt és a péntek éjjeli lövöldözés miatt az ügyészség indítványozta a letartóztatását, amit a bíróság viszont nem rendelt el. Helyette nyomkövetőt kapott. Az ügyészség a letartóztatása érdekében fellebbezett.

Úgy tudni, a kihallgatásán a férfi azt mondta, önvédelemből lőtt, mert veszélyben érezte magát.

2024. január 16. 08:07
Levált az Axiom-4 küldetés tagjait, köztük Kapu Tibor magyar kutatóűrhajóst szállító SpaceX Dragon űrkapszula magyar...
Az egykori politikus és a Tisztelet Társasága karizmatikus alapítója hosszú hónapok óta küzdött egy súlyos betegségg...
Egyszerűen megdöbbentőnek, de jóval inkább sokkolónak tartom, ahogyan a nemzetközi politikai közösség félrefordítja ...
A kormány mindent megtesz, hogy az Európai Unió foglalkozzon az erőszakos ukrajnai mozgósítással, és Sebestyén Józse...
Lezuhant és súlyosan megsérült egy siklóernyős férfi.
Nem bírta könnyek nélkül, kamerák előtt fakadt sírva Stohl András. Erre senki sem számított a stúdióban, még a sokat...
family
SOKKOLÓ - Az anyja szeme láttára ütött el egy ötéves kisfiút egy motoros Abonyban, videón a baleset. A gyerek valami...
Döbbenetes videó készült arról, ahogy két magyar turista az életéért küzd a görög tengernél. Egy édesapa és a lánya ...
family
Gyönyörű, csipkés ruhában ment férjhez Szandi lánya, Blanka, Las Vegas-i álomesküvőn kelt el az énekesnő lánya. Négy...
family
Kerítésen átmászva, faltörő kossal, üvegeket betörve csapnak le a kommandósok a drogdílerekre, döbbenetes videókon a...
family