
Holttestet találtak Zalaegerszegen, egy férfi az áldozat
2016-ban jött össze fiatalkori barátjával egy Zala vármegyei férfi, idővel pedig élettársak lettek. A szerelem azonban nem volt sírig tartó, hiszen a nő később egy másik férfi mellett találta meg a boldogságot, ezért párjával 2020-ra megromlott a kapcsolatuk, és a másik fél akarata ellenére sem volt hajlandó helyrehozni azt – olvasható a Pécsi Fellebbviteli Főügyészség pénteki közleményében.
2021. július 15-én éjszaka az egyedül hagyott férfi exe házához ment, ahol meglátta „utódja” kocsiját, ezért bosszút forralt.
Hazament, felkapott egy kést, majd éjfél után visszatért. Berúgta a lakás bejárati ajtaját, és egyenesen a hálószoba felé vette az irányt, ahol a nő új párjával verekedni kezdett, majd többször megszúrta.

A fotó illusztráció: police.hu
Volt párja a szomszédba menekült, miután őt is többször megütötte, és halálosan megfenyegette. Végül az áldozatok közös erővel szorították a földre a késelőt a rendőrök megérkezéséig.
Több ember sérelmére elkövetett emberölés kísérlete miatt a bíróság 17 év fegyházra ítélte a támadót, aki fellebbezett ez ellen. Az ügyészség a döntés helybenhagyását indítványozta.

Holttestet találtak Zalaegerszegen, egy férfi az áldozat

Nem rendeltetésszerűen használta a hólapátot egy férfi Balatonalmádiban, rendőrök vitték el

Súlyos vadászbaleset történt Zalában, a kocsiban sült el a fegyver

Itt az Operatív Törzs rendkívüli bejelentése az ítéletidőről: óriási veszélyre figyelmeztetnek a szakemberek + Videó

Vörös riasztást adtak ki több vármegyére, embert próbáló napok előtt állunk

Dermesztő rekord dőlt meg éjszaka, hihetetlen számot közöltek

A mentősök elmondják, komoly veszélyei vannak a hidegnek, kihűlésnek

Tankok lepték el Miskolc utcáit, vörös kód lépett életbe

Drámai életmentés volt Tanakajdon, szerencsére időben érkezett a segítség

A Rétközi-tó nádasában találtak meg egy eltűnt férfit, szinte anyaszült meztelenül hevert a hóban

Rendkívüli hideg jön: Hétvégén sem kegyelmez az időjárás

Dermesztő hideg, vastag hótakaró - de egy szempontból aranyat ér