
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon
A gyanú szerint egy férfi prostitúciós tevékenység céljára is kiadta Kecskeméten üzemeltetett szálláshelyeinek egyes apartmanjait, ebben pedig a Kecskeméti Járási Ügyészségen szolgálatot teljesítő ügyész is segítette.
Csütörtökön vették őket őrizetbe, szombaton pedig elrendelte a két gyanúsított bűnügyi felügyeletét a Budai Központi Kerületi Bíróság prostitúció elősegítésének bűntette és más bűncselekmény miatt - közölte a vádhatóság az MTI-vel.
A férfi és az ügyésznő engedély nélkül nem hagyhatja el a lakóhelyét.

A Blikk információi szerint az elfogott asszony a Kecskeméti Járási Ügyészségen dolgozott, és a feladatai közé tartozott egyebek között, hogy a tárgyalásokon a vádat képviselje a vádlottakkal szemben. Mint a lap kiderítette, a középkorú nő Kecskeméten él a férjével és két gyermekével egy gyönyörű kertes házban.
A többlakásos moteltben működő bordélyban a szomszédok szerint a prostituáltak rendszeresen köntösben fogadták a kuncsaftjaikat.
A Blikk értesülései szerint az ügyésznőt hivatali visszaéléssel is meggyanúsították, a férfi gyanúsított pedig korábban rendőrként, kommandósként teljesített szolgálatot.


Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen