
Bilincsben Csipkejózsika - Fotók
A belvárosi rendőrök még a helyszínen elfogták azt a férfit, aki feltört egy kisbuszt az V. kerületben.
Tenyek.hu 2022. június 11., szombat 08:39
A Budapesti Rendőr-főkapitányságlopás miatt folytat eljárást egy 48 éves férfivel szemben, aki a gyanú szerint 2022. június 6-án hajnalban, egy kezére tekert lánccal betörte egy kisbusz ablakát - közölte a police.hu.
Ezután beszállt a járműbe, átkutatta a benne lévő dobozokat, majd megzavarták, ezért úgy tett, mintha a főnökét várná: beült az anyósülésre, hátradöntötte azt és alvást színlelt.
A fővárosi rendőrök az elkövetőt a helyszínen elfogták. A nyomozók V. Józsefet kihallgatták, mely során bevallotta a rongálást és azzal védekezett, hogy csak aludni akart a kisbuszban.
A hatóságok őrizetbe vették és letartóztatását indítványozták. A bíróság június 8-án V. Józsefet bűnügyi felügyelet alá helyezte.
Címlapfotó illusztráció: Shutterstock
+Ez is érdekelheti

Javítóintézetbe kerülhetnek a terézvárosi késelés tini gyanúsítottjai

Máskor is cserben hagyta áldozatát a halálos balesetet okozó drogos ámokfutó

Ketten haltak meg egy szörnyű balesetben az M1-esen

El akarta ütni volt feleségét, videón szigetszentmiklósi ámokfutás

Biciklis zaklatót fogtak Monoron, több nőt is molesztált

Tinilányok késeltek egy budapesti diszkónál, hárman támadtak

Brutális baleset történt az M3-ason, kigyulladt az egyik autó

Öten sérültek meg egy súlyos balesetben Bácsalmásnál

Fordulat jön szenteste: Amit most mutat az előrejelzés, arra kevesen számítanak

Na, szia, mentő! – Dal született a négyéves hős kisfiú történetéből – videóval

Holtan találtak egy ismert fotóriportert a Városligetben, a Néprajzi Múzeum épületénél történt a tragédia

Egy ember meghalt a Törökszentmiklósnál szombat este történt balesetben




