
Így lehet biztonságos és nyugodt az évkezdés
Tavaly április 23-án a külön lakrészben élő 76 éves férfi magához vett egy kalapácsot, majd átment a mozgáskorlátozott feleségéhez, aki az ágyában pihent. A szobában a férj hirtelen rátámadt nőre, miközben azt kiabálta „most meghalsz”, majd e szavak kíséretében legalább 16 alkalommal sújtott le a védekezni szinte képtelen áldozatra.
Ezután – mivel úgy gondolta, hogy az asszony olyan súlyos sérüléseket szenvedett, melyekbe rövidesen bele fog halni – magára hagyta őt, fegyverét pedig visszavitte a fészerbe.
A sérült nő a kezében lévő telefon segítségével képes volt felhívni szomszédját, aki azonnal átsietett az erősen vérző sebesülthöz, majd értesítette a mentőket is.

Fotó: ügyészség
A Heves Vármegyei Főügyészség emberölési kísérlettel vádolja az idős férjet, a vádhatóság pedig arra tett indítványt, hogy a törvényszék végrehajtandó fegyházbüntetést szabjon ki a férfival szemben, valamint állapítsa meg, hogy ebből a büntetésből nem bocsátható feltételes szabadságra – olvasható az ügyészség hivatalos oldalán.

Így lehet biztonságos és nyugodt az évkezdés

Drámai küzdelem egy rendelőben, középkorú férfi életéért küzdöttek

Családi ház égett le Bejcgyertyánoson, lakhatatlanná vált - Fotók

Kocsit lopott, hogy eljusson a bács-kiskuni fürdőbe csobbanni

A maffiát hívná segítségül a kaposvári könyvtár a késedelmes kölcsönzések miatt

Kíméletlenül rabolta ki áldozatát egy férfi Zalaegerszegen

Hatan kerültek kórházba, két autó ütközött Mélykúton

Hatszor szúrt a 28 éves feleség Szombathelyen, elfajult az ünnepi vacsora

Durva rablás vettek videóra egy szigetszentmiklósi HÉV-megállóban

Videón, ahogy fehérbe borult az ország több pontja

Cél, hogy elkerüljük az ilyen kamionos helyzeteket - videókkal

Két fiatalt gázoltak el egyszerre Szombathelyen