
Üvöltő zene miatt riasztották a rendőrséget Zuglóba, ijesztő látvány fogadta az egyenruhásokat
A későbbi áldozattal szívességi lakáshasználóként élt együtt egy férfi egy komlói lakásban 2021-től.
A Pécsi Törvényszék keddi közleménye szerint a lakótársak között 2024. március 11-én este a tettlegességig fajuló vita bontakozott ki. Egyikük tévét nézett, míg a későbbi támadó ittas állapotban vacsorázott a konyhában. A férfi ezután bement a szobába, és átkapcsolta másik csatornára a televíziót, de társa ezért rászólt.

A fotó illusztráció: Shutterstock
Az összetűzés pár percen belül megismétlődött, ezért a részeg lakó magához vett egy 19 centis konyhakést, majd kijelentette, hogy „megmutatja, ki parancsol itt”, és újra csatornát váltott. Áldozata egy alumínium járóbottal hadonászott felé, hogy menjen ki, de az agresszor ekkor a fegyvert körülbelül egy méterről a férfi mellkasába hajította.
Végül maga a késdobáló hívta ki a mentőket. Kórházba szállították a sérültet, ahol később műtéten is átesett.
A bíróság életveszélyt okozó testi sértés kísérlete miatt két év börtönre ítélte a tettest, de a végrehajtását két év próbaidőre felfüggesztette. A döntés jogerős.

Üvöltő zene miatt riasztották a rendőrséget Zuglóba, ijesztő látvány fogadta az egyenruhásokat

Rendkívüli hír érkezett az eltűnt pusztavámi férfiról, aki egy búcsúlevelet is hátrahagyott

Feldarabolt holttestet találtak Zalaegerszegen, különös kegyetlenséggel ölték meg az áldozatot

Ha szerda, akkor üzemanyagár-változás: De nem mindenki örülhet

Drámai felvétel, mentők leptek el egy nagykanizsai iskolát

Borzalmas horror Mosonmagyaróváron, a kórházban meghalt az áldozat

Meghalt Németh Erzsébet

Gázóra mellett gyulladt ki egy autó Mezőhegyesen

Szörnyű emberölés történt Letkésen

Betonmixer gázolt halálra egy nőt Egerben

Fotók érkeztek, tűz ütött ki egy debreceni gyárban

A pezsgődurrantással indul az új otthontámogatási program, a kereslet és a kínálat is felfuthat januárban