
Az alföldi kistigris névadó versenye várja a szavazatokat
A Nemzeti Védelmi Szolgálat kezdeményezésére indítottak büntetőeljárást a rendőrök egy Békés megyei háziorvos ellen. Az orvos a gyanú szerint COVID-19 igazolást állított ki egy férfinak január 4-én 200 ezer forintért cserébe, úgy hogy nem is fertőződött meg a vírussal - írta a police.hu.
A háziorvost egy másik férfi azzal az indokkal kereste meg, hogy egy kisteleki ismerősének szintén szüksége van az igazolásra, hogy a börtönbe való bevonulását el tudja halasztani. A férfit embercsempészés miatt ítélték el.
A Békés megyei rendőrök a háziorvost vesztegetés elfogadásával, a másik két férfit vesztegetéssel gyanúsítják, a nyomozás jelenleg is folyamatban van.
Címlapfotó: Illusztráció (police.hu)

Az alföldi kistigris névadó versenye várja a szavazatokat

Menekülés közben lerobbant alatta a kocsi, továbbfutott, majd elesett

Gigantikus állatot fogtak ki a Balatonból

Mennyire okos Magyarország? - vasárnap este kiderül

Videók, ahol csak hajszálon múlt a tragikus baleset

Terrorcselekmény, fegyveres rablás, emberölés, 12 éven aluliak elleni nemi erőszak: Őket tartják fogva a Szőlő utcában

Saját kocsija zuhant egy férfira Dunakeszin, szörnyethalt

Kincseket keresnek a horrorházban, amiben feldarabolta Károlyt fia

Óriási lángok csaptak fel Balatonfüreden, kiderült a pontos oka

Újabb vírust mutattak ki Magyarországon

Brutálisan megverte, önkielégítést végzett rá, majd kirabolta Vilmánynál

40 tonnás kamion elé fordult ki, videón a sokkoló manőver