
Végzetes lakástűz történt Encsen

A 24 éves sofőr Harry Summersgill nagy mennyiségű ketamint, kannabiszt és kokaint is fogyasztott mielőtt beült a volán mögé. Az autó a harmincas övezetben jóval többel ment, amikor vélhetően a kábítószer hatásának köszönhetően a sofőr elveszítette uralmát a jármű felett és elgázolta a gyermeket. A kis Noah súlyos sérüléseket szenvedett, eltört a bal lábszára, a kulccsontja és bevérzett az agya.
A balestről megrázó képsorokat rögzített egy utcai kamera, amelyet a szülők kérésre most nyilvánosságra hoztak - írja a The Sun.
A felvételen látható a kisfiú felborult biciklije, az úttesten heverő kesztyűje, és hallható édesapja segélykiáltása.
A videón végén látható még továbbá a vétkes sofőr, Harry Summersgill, ahogy a rendőrautóban bódult állapotban, karba font kézzel ül.
Az ügyben most ítélet született és a vétkes sofőrt a bíróság három év szabadságvesztésre ítélte, valamint hat és fél évre eltiltotta a gépjárművezetéstől.

Végzetes lakástűz történt Encsen

Tacskót, mankót, de még fűrészlapot is elhagytak a vonatokon

Eltűnt egy féléves miskolci csecsemő, nagy erőkkel keresik

Kegyetlen támadás Dunaújvárosban, egy cuki kiskutya az áldozat

Puskával menekült az erdőbe Sárbogárdnál, elfogták

Kigyulladt egy katonai teherautó az M0-áson - Fotók

Kisfiúhoz siető mentőhelikopterrel történt baj Nyírbátorban

Egy nő meghalt Nagykőrösnél egy borzasztó ütközésben

Aranybányát csináltak a magyarok, már csak ide járnak szabadidejükben

Bombahír érkezett: Mutatjuk, kiknek nem kell útdíjat fizetniük a magyar utakon

Fekete jég a magyar utakon, óvatosságra intik az autósokat

Buszmegállóba hajtott egy autó Mórahalomnál, egy ember meghalt