2025. december 11. csütörtök, Árpád
4°C Budapest

Baleset baleset hátán, borzasztó részletek derültek ki - videóval

Látta, ahogy egy autó folyamatosan húzódik át a sávjába, de már nem tudta elkerülni a karambolt, ezt mondta a kamionsofőr, aki letarolta a szembejövőt Szentesnél. A kocsit vezető férfi meghalt, elképzelhető, hogy elaludt vagy rosszul lett a baleset előtt. Miskénél a vétlen autóban ülő nőt újra kellett éleszteni, miután két kocsi karambolozott, Kaposfürednél pedig a szánföldre csapódott egy autós miután ütközött egy másikkal, ott hét ember sérült meg.
Tenyek.hu
2024. december 08., vasárnap 07:33
Vágólapra másolva!

Felismerhetetlen fémdarabbá vált az a kocsi, amelyik frontálisan karambolozott egy kamionnal péntek délután Szentesnél. Szinte az egész utat belepték a törmelék, akkora erejű volt a becsapódás. A kamion sofőrje Szentes irányába ment, amikor a fehér kocsi vezetője áttért a szembe sávba. A vétkes sofőr a roncsba szorult, a tűzoltók szabadították ki.

A kamion sofőrje azóta is sokkos állapotban van, nem akart kamera elé állni, de elmondta, hogy arra lett figyelmes, hogy a fehér autó vezetője folyamatosan megy át az ő sávjába, de már nem tudott időben lefékezni, szerinte a sofőr rosszul lett vezetés közben. A mentők két órán át küzdöttek az életéért.

Szinte semmi nem maradt abból az autóból is, ami egy fehér kocsival ütközött a Bács-Kiskun vármegyei Miskénél szombat délelőtt. A világoskék autó Kalocsa felől érkezett, amikor egy jobb kanyarban megcsúszott és áttért a másik sávba, ahol frontálisan ütközött a szemből érkező kocsival. A vétlen autóban ketten utaztak, a másik kocsiban pedig egy nő ült, mindhárman a roncsokba szorultak. Két mentőautót és két mentőhelikoptert is riasztani kellett a helyszínre.

– mondta a Tényeknek Hangai József az Országos Mentőszolgálat kommunikációs munkatársa.

A másik autóba szorult sérültet a mentők a helyszínen újraélesztették és helikopterrel szállították kórházba.

A szántóföldön állt meg és totálkárosra tört egy barna kocsi Kaposfürednél. Ott is frontális karambol történt péntek délután és akkora erejű volt, hogy az egyik kocsi lerepült az útról a sofőrje pedig az autóba szorult.

Több mentőautót is riasztani kellett a balesethez, összesen heten sérültek meg, ketten súlyosan.

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk