
Szívszorító fotók: Végső búcsút vettek a Morrison's-nál halálra vert fiataltól
Tavaly április 28-án 23 óra 20 perckor a férfi az esztergomi buszvégállomásra ment az élettársa elé, de amikor találkoztak, szinte azonnal számon kérte a nőt, és távolléte miatt szidalmazta is, majd elkérte a telefonját hogy ellenőrizze a közösségi alkalmazáson folytatott kommunikációját, miközben gyalogoltak. A férfi mindeközben többször kis erővel, tenyérrel megütötte a nő fejét, és lábon is rúgta, amitől elesett, de felsegítette és a karjánál fogva tartotta, aki viszont igyekezett eltávolodni a közeléből, majd újra megütötte úgy, hogy a nő a földre esett.
Az Esztergomi Rendőrkapitányság Közrendvédelmi és Határrendészeti Osztályának járőrei azonban a közelben jártak, és elfogták az agresszív férfit.
Az Esztergomi Járási Ügyészség vádiratban arra tett indítványt, hogy az Esztergomi Járásbíróság tárgyalás mellőzésével a bűncselekmény elkövetését beismerő férfival szemben pénzbüntetést szabjon ki – olvasható az ügyészség hivatalos oldalán.

Szívszorító fotók: Végső búcsút vettek a Morrison's-nál halálra vert fiataltól

Elszabadult a pokol a szegedi pszichiátriai klinikán, egy beteg súlyosan megsérült

Horror Szentgálon: borzasztó felfedezést tettek egy sufniban

Dráma egy budapesti metróállomáson, élet-halál harc folyt a peronon

Vakon tapogatózva siettek egy nő segítségére Sarkadon, minden perc számított

Videón a balatonfűzfői büntetőfékező, elkerülhetetlen volt a legrosszabb

A tűzoltók segítenek eljuttatni a karácsonyi ajándékcsomagokat a rászoruló egyszülős családoknak

Tizenöt százalékkal csökkennek a vonatjegyek árai az „okos” utasoknak

Faddi baleset: 4 gyerek is a kocsiban utazott

Elütöttek egy iskolába siető fiút Nagykanizsán, helyszíni fotók érkeztek

Kiadták a figyelmeztetést, a fél országra kiterjed

A szökőkútból "lefetyelt" egy BMW Kaposváron, elképesztő balesetet vettek videóra