Az igazságszolgáltatással néz farkasszemet a miskolci szexragadozó, legfiatalabb áldozata még csak 17 volt

A borsodi szatír több nőt is a bokorba rángatott, most vádat emelt vele szemben az ügyészség. 

Egy elhagyatott ösvényen sétált egy zenét hallgató nő 2020. október végén egy délután Miskolcon. Megpillantotta őt egy férfi, majd a nyomába eredt.

Hátulról rámarkolt a fenekére, majd mikor a nő megfordult, szoknyáját felemelte, szétszakította és letépte a harisnyáját. Az áldozat segítségért kezdett kiabálni, amitől a támadója megijedt, és olajra lépett.

A férfi legközelebbi ismert akciója 2021. szeptemberében történt, mikor szintén egy egyedül gyalogló nőt vett célba a borsodi megyeszékhelyen. Áldozatáról leszakította a harisnyát, majd tomporát megmarkolva a járda melletti bokorba lökte. Az elvetemült szexragadozó még mielőtt rávethette volna magát a nőre, valami megzavarta, ezért ekkor is lelépett.

A fotó illusztráció: Shutterstock

2022. májusában egy 17 éves lányt szemelt ki magának, aki egy miskolci lépcsősoron sétált. A fiatal ebben az esetben is zenét hallgatott, de észrevette a gyanús férfit, ezért telefonhívást imitálva megállt.

A szatír beugrott egy bokor mögé, és megvárta, míg leendő áldozata továbbindul. Ismét követni kezdte, s bár a lány felgyorsította lépteit, utolérte, karját megragadta, és a bokrok közé rántotta.

Mellé térdelt, és elkezdte levetkőztetni, ám a lány védekezett és hangosan sikított, ezért a szexbandita ezúttal is menekülni kényszerült.

Szexuális erőszak bűntettének kísérletével vádolja az ügyészség a büntetlen előéletű férfit, fegyházbüntetéssel és közügyektől eltiltással büntetnék. Indítványozták továbbá bármely olyan foglalkozástól való végleges hatályú eltiltását, ahol tizennyolc év alattiakkal kerülhetne kapcsolatba.

2023. július 19. 17:10
A vezérkari főnökből lett tiszás politikusjelölt több beszélgetésben kijelentette, könyvében is leírta: már gyerekko...
Ellentüntetéseket tartanak, zaklatnak online, halállistákat készítenek, bombakészítési útmutatót tesznek közzé, feny...
Kezdődik a digitális polgári körök találkozója.
Kanada döntése miatt több ezer rajongó marad koncert nélkül. A Kneecap zenekar jövőjét a brit terrorvádak beárnyékol...
Óriási érdeklődés övezte a miniszterelnök beszédét a Papp László Sportarénában.
Mi azt akarjuk, hogy Magyarország és mi, magyarok, nagyok legyünk és gazdagok. Egyszerűen naggyá tesszük Magyarorszá...
A Digitális Polgári körök találkozóján Orbán Viktor is felszólalt. Azt mondta a teltházas rendezvény is bizonyítja, ...
Küzdelem a hatalomért, árulások és szerelem, teltházzal debütált az Erkel Színházban a Trón című musical, amely Huny...