
Norvégiában fogtak el egy magyar szökevényt, videón az elfogása
Egy busz zúgása törte meg a csernelyi éjszaka békéjét péntekre virradóra. A borsodi faluban élők közül az éberebbeknek azonnal egyértelmű lehetett, hogy ilyen kései órán járat már nem közlekedik a településen.
Egy 31 éves férfi állt a szokatlan zajok mögött, aki úgy döntött, hogy önkéntes buszsofőrnek csap fel az éj leple alatt, ezért egy Dédestapolcsányban parkoló járművet nézett ki magának – számolt be a BAZ VMRFK Rendőrségi Információs Portál.
Előbb feltörte, majd elindult vele a közeli Csernely irányába, ahol azonban váratlanul véget ért az útja, mivel hajnali fél kettő körül az árokba hajtott a több tonnás monstrummal.
A bejelentés után a helyszínre érkező rendőrök negyed hatkor szedték le a távolsági járatról az úriembert, akinek egyébként jogosítványa sincs. A férfit megszondáztatták az egyenruhások, így kiderült, hogy ittas is volt.
Az Ózdi Rendőrkapitányság eljárást indított vele szemben.

Norvégiában fogtak el egy magyar szökevényt, videón az elfogása

Novemberben is kirobbanó formát mutatott a hazai turizmus, 8 százalékkal több vendég érkezett hazánkba

Megcsonkítottak egy templomot Hevesben, döbbenetes videó látott napvilágot

Másodfokú riasztást adtak ki, mutatjuk, mi vár ránk

Matuzsálem a síneken: különleges jármű tisztította Miskolc villamosvonalait

Hó, nevetés, szánkózás – így örülnek az emberek a télnek

Lázár János: mintegy ezer ember dolgozik a MÁV-csoportnál közvetlenül a hóhelyzet kezelésén

Szalay-Bobrovniczky Kristóf: a Magyar Honvédség is segít a rendkívüli hóhelyzetben

Operatív törzs: továbbra sincs elzárt település, a közműszolgáltatás mindenhol működik

Dermesztő körülmények között találtak rá egy faddi nyugdíjasra, jelzett a gondosóra

Megérkezett a havazás második hulláma: Fokozott készültség a reptéren

Még nincs vége - extrém hideg és hófúvás várható