Árkádokon keresztül ment az Árkádba egy Mercedes terepjáró, kicsit sem zavartatta magát a sofőr – Videó

Mintha más nem is lett volna rajta kívül az úton. 

Talán egy illemhely után futott, de az is lehet, hogy csak a karácsonyi bevásárlás nem tűrhetett egy pillanat halasztást sem annak a sofőrnek, akit az Örs vezér terénél kapott lencsevégre a Budapesti Autósok Közösségének egyik olvasója.

A kedden közzétett videón látható, hogy a G-osztályú Mercedes a főváros egyik legforgalmasabb bevásárlóközpontja felé tartott, mikor egy lámpánál a sárga jelzésre már megállt a forgalom.


Nyilvánvalóan nem bírta elviselni, hogy néhány másodpercre feltartják holmi jelzőlámpák, nem szívbajoskodott sokat, egy kövér gázzal átment a piroson, átvágott a szemközti sávba, ahol kis híján még egy motorost is elütött.

Ezután egy laza mozdulattal berántotta a járgányt a benzinkútra, átszánkázott a töltőállomáson, majd kikerülte a parkolóházba tartó autókat, közben pedig majdnem össze is ütközött egy kifelé érkező kocsival.

2023. december 27. 13:22
A Tisza Párt újabb hazugsága bukott meg. Radnai Márk alelnök egy belső levelében fideszes titkosszolgálati akcióval ...
Kapitány István útja az impexektől vezetett a Shellig. Tavaly tavaszi kiugrása után nem is annyira meglepő, hogy a T...
„Nem akarunk háborút, és nem akarjuk, hogy a magyarok pénzét Ukrajnába küldjék. De a nyomás nő. Mindent bevetnek. Br...
Összegörnyedve, magzatpózban feküdt a magyar hegymászó több mint 4700 méter magasan a Himaláján, nem tudott megmozdu...
family
Szervezeti pszichoterrorként jellemezte a Tisza Párt belső működését Arató Miklós, a nagykállói Tisza Sziget volt ka...
Testközelből láthattak mentőhelikoptert leszállni a látogatók a Szent Imre Kórház tetején, beteg nem volt rajta, mer...
Tízmilliárd forintos beruházást jelentett be Szijjártó Péter. Egy magyar-szerb tulajdonú építőipari vállalat hoz lét...
Az aláírásgyűjtés lényege, hogy világosan kimondjuk, hogy nem küldünk katonákat, fegyvert és pénzt a háborúba - ezt ...