
Kiugrott az erkélyéről egy 10. osztályos fiú Tokajban, szörnyű esetről érkezett hír
Egy Mehedinți megyében élő nő két, egyenként ezer eurót érő aranyéremért cserébe adta el 9 és 12 éves unokáját.
A gyerekeket a nagymamájuk nevelte évek óta, ugyanis az anyjuk mentális beteg, az apjuk pedig elhagyta őket. A hét elején a szomszédok vették észre, hogy valami nincs rendben a szűk családnál, ezért értesítették a gyermekvédelmi hatóságot. A nyomozás során aztán felmerült a gyanú, hogy a két kislányt eladhatta a nagyanyjuk - számolt be róla a Maszol.
Adrian Bidilici, Mehedinți Megyei Szociális- és Gyermekvédelmi Igazgatóság vezetője a Digi24 televíziónak elmondta, hogy végül sikeresen ráleltek a két gyermekre, akik vallomást is tettek, és megerősítették, hogy a nagymamájuk adta el őket, aki beismerte a bűncselekmény elkövetését. A nyomozás során kiderítették, hogy a 9 éves lányt Dolj megyébe vitték, a 12 éves azonban maradt a szülőfalujában, Motruban. Utóbbinak az esküvőjét is megtartották, ám a kislány a ráerőszakolt házasságot követően hazamenekült inkább a nagyszüleihez, mivel az új családja bántalmazta őt.

Fotó: Román Rendőrség
A lányokkal foglalkozó gyermekpszichológus, Lorena Popescu elárulta, hogy a két kiskorú zavarodott állapotban került az elhelyező központba, de már jobban vannak, és dolgoznak azon, hogy túltegyék magukat a történteken.
A rendőrség kiskorúak bántalmazása és ellenük elkövetett szexuális erőszak gyanújával indított eljárást.

Kiugrott az erkélyéről egy 10. osztályos fiú Tokajban, szörnyű esetről érkezett hír

Meghalt Mohácsi Árpád

Zalai testvérpár tragédiája: Döbbenetes felfedezést tettek az áldozatok házában

Testvérpár holttestére bukkantak otthonukban egy zalai településen

Megtartották az Egészséges Táplálkozás Hetét az Aktív Iskolákban

Autósok figyelem! - Itt vannak a 2026-os útdíjak

Rettegés Ferencvárosban: Drogosok dúlják fel a lakók mindennapjait

Futótűzként terjed egy veszélyes vírus Békésben

Jól halad a lakossági egyeztetés a Fertő tavi fejlesztés jövőjéről

Elmetszette lánya zaklatójának nyakát a kerepesi HÉV-megállóban

Hihetetlen, igazi tigrisre bukkantak a magyar rendőrök egy házban

Betonozni hívta a rendőröket