Agyonverte szomszédját egy részeg férfi Esztergomban

Végzetesen elfajult a veszekedés közöttük. Az elkövetővel szemben most emeltek vádat.

Összevitatkozott szomszédjával egy ittas férfi 2023. február 3-án nem sokkal délután egy óra előtt Esztergomban. Nem tisztázott, a két helybéli mi miatt keveredett szóváltásba.

A részeg támadó ököllel és könyökkel többször fején, mellkasán, lábán és karján megütötte az áldozatot, aki olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette – derül ki a Komárom-Esztergom Vármegyei Főügyészség szerdai közleményéből.

A fotó illusztráció: MTI/Mihádák Zoltán

Az elkövetőnek nem ez volt az első összeütközése a törvénnyel: 2022. november 6-án az utcán egy 20 centis bajonettel hadonászva azzal fenyegette a lakásban lévő volt élettársát, hogy megöli.

A férfi ellen halált okozó testi sértés és zaklatás miatt emelt vádat az ügyészség, és szabadságvesztést, valamint közügyektől eltiltást javasolt büntetésként. 

2024. március 13. 08:50
Levált az Axiom-4 küldetés tagjait, köztük Kapu Tibor magyar kutatóűrhajóst szállító SpaceX Dragon űrkapszula magyar...
Az egykori politikus és a Tisztelet Társasága karizmatikus alapítója hosszú hónapok óta küzdött egy súlyos betegségg...
Egyszerűen megdöbbentőnek, de jóval inkább sokkolónak tartom, ahogyan a nemzetközi politikai közösség félrefordítja ...
A kormány mindent megtesz, hogy az Európai Unió foglalkozzon az erőszakos ukrajnai mozgósítással, és Sebestyén Józse...
Lezuhant és súlyosan megsérült egy siklóernyős férfi.
Lélegzet-visszafojtva figyelte az ország, ahogy Kapu Tiborék űrkapszulája elhagyja a Nemzetközi Űrállomást és elindu...
family
Nem bírta könnyek nélkül, kamerák előtt fakadt sírva Stohl András. Erre senki sem számított a stúdióban, még a sokat...
family
SOKKOLÓ - Az anyja szeme láttára ütött el egy ötéves kisfiút egy motoros Abonyban, videón a baleset. A gyerek valami...
Döbbenetes videó készült arról, ahogy két magyar turista az életéért küzd a görög tengernél. Egy édesapa és a lánya ...
family
Gyönyörű, csipkés ruhában ment férjhez Szandi lánya, Blanka, Las Vegas-i álomesküvőn kelt el az énekesnő lánya. Négy...
family