
Ennyi volt: lezárták az utakat Észak-Magyarország területein
Egy júliusi éjszakán a Miskolcról Szerencsre tartó személyvonaton utazott egy férfi, és egy kocsiban tartózkodott egy fiatalkorú fiú ismerősével, valamint egy idegen nővel.
A perverz alak előbb csak szexuális megjegyzéseket tett a nő felé, majd ennyinél nem állt meg. Letolta a nadrágját, nemi szervét előrántotta, és áldozatához beszélve önkielégítésbe kezdett – olvasható a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Főügyészség hétfői közleményében.

A fotó illusztráció: Shutterstock
A nő sírva fakadt az ijedtségtől, és a legközelebbi állomáson leszállt a járatról. Ekkor a szatír is elfutott a helyszínről.
A büntetlen előéletű férfit szeméremsértéssel vádolja az ügyészség, és tárgyalás mellőzésével büntetővégzésben felfüggesztett fogházbüntetést indítványozott ellene. Emellett a pártfogó felügyeletét rendeltetne el bírósággal, illetve közösségi foglalkoztató programban való részvételre kötelezné az elkövetőt.

Ennyi volt: lezárták az utakat Észak-Magyarország területein

Lecsaptak Debrecen titokzatos "mezítlábas" betörőjére

Halálos balesetet okozott Aszódon, majd hanyatt-homlok elmenekült a cserbenhagyó

Ettől leesik az álla, nagy árcsökkenés várható a kutakon

Házakba tört be a megáradt Ipoly, csónakkal mentik a lakókat

NGM: ősszel is dübörög a hazai turizmus - októberben 11 százalékkal nőtt a vendégforgalom

Saját anyjuk jelentette fel a testvérpárt Jánoshalmán

Csak a szerencsén múlt, hogy nem történt tragédia

Zavarta az ugatás, ezért megmérgezte a szomszéd kutyáit

Durva pusztítást végzett egy férfi egy autókereskedésben Szombathelyen

Autókat szállító tréler borult fel az M5-ösön

Ötven rendőr razziázott Hajdúhadházon