
A WC-ben bujkált a rendőrök elől a rabló, de nem járt sikerrel
Őrizetbe vették.
Tenyek.hu 2023. március 07., kedd 09:31
A mindössze 20 éves fiatal múlt pénteken kora hajnalban próbált meg kirabolni egy Bács Kiskun vármegyei férfit a Kuruc körút és Bika köz kereszteződésében. A rabló odament áldozatához és pénzt követelt tőle, majd megfenyegette, hogy le fogja szúrni és a bordájához is nyomott valamit. A 65 éves férfi elmondta, nincs nála pénz, ezért ellenfele meglökte őt, majd dulakodás alakult ki köztük, ennek során pedig a tolvajnak sikerült megszereznie az idős férfi táskáját és elfutott vele.
A nyomozók a térfigyelő kamerák felvételeit elemezve beazonosították a feltételezett elkövetőt, majd elfogatóparancsot adtak ki ellene.
A fiatalt végül vasárnap hajnali kettőkor fogták el, egy lakás mellékhelységében próbált meg elbújni a rendőrök elől, de nem járt sikerrel. A tolvajt kihallgatták, és a vallomása alapján egy elhagyatott ingatlan udvarán meg is találták a lopott táskát. A férfit őrizetbe vették és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására – írta meg a police.hu
+Ez is érdekelheti

Óriási lángok csaptak fel Balatonfüreden, kiderült a pontos oka

Újabb vírust mutattak ki Magyarországon

Brutálisan megverte, önkielégítést végzett rá, majd kirabolta Vilmánynál

40 tonnás kamion elé fordult ki, videón a sokkoló manőver

Kilökte a 10. emeletről a kétgyerekes családanyát Győrben

Szörnyű tragédia történt Zagyvarékason és Szegeden is

Éveken át vadászott gyerekekre egy pedofil Pest vármegyében

Szívszorító fotók: Végső búcsút vettek a Morrison's-nál halálra vert fiataltól

Elszabadult a pokol a szegedi pszichiátriai klinikán, egy beteg súlyosan megsérült

Horror Szentgálon: borzasztó felfedezést tettek egy sufniban

Dráma egy budapesti metróállomáson, élet-halál harc folyt a peronon

Vakon tapogatózva siettek egy nő segítségére Sarkadon, minden perc számított



