2025. november 16. vasárnap, Ödön
12°C Budapest

A szekszárdi játszótéren hagytak egy gyereket, "fontosabb" dolga akadt a szülőknek

Nem félt, mert nem először fordult elő.
Tenyek.hu
2025. június 05., csütörtök 17:01
Vágólapra másolva!

Meghökkentő esetet tett közzé a police.hu, ugyanis arról írtak, hogy szerdán egy 6 éves kisfiút a játszótéren hagytak, akit a rendőrök kísértek haza Szekszárdon.

Mint kiderült, egy solti nő tett bejelentést szerdán, hogy egy magányos kisfiút látott a játszótéren. Először a fa alatt üldögélve látta, de pár óra múlva újra arra járt, és a gyermek ugyanúgy ott volt, csak közben átült a beton pingpongasztalra.

A kép forrása: Tények Archív

Mivel senkit nem látott a közelében, beszélgetésbe elegyedett vele, és kiderült, hogy a szülei fodrászhoz és bevásárolni mentek, és őt magára hagyták. Nem félt a 6 éves, mert már többször előfordult hasonló eset.

A rendőrök a nagymamához vitték a kisfiút, és kiskorú veszélyeztetése miatt büntetőeljárást indítottak.

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk