
Brutális állatkínzás sokkolta Abonyt, videón az esztelen tombolás
A debreceni lakosok Facebook-csoportjában többen arról számoltak be, hogy hétfő délután a Víztorony utcánál mentő- és rendőrautók jelentek meg. Nem sokkal később kiderült, egy hajléktalan férfi rosszul lett, a kiérkező szakemberek pedig azonnal megkezdték az újraélesztését.
A Hajdú-Bihar vármegyei hírportálnak az Országos Mentőszolgálat a következő tájékoztatást adta a történtekkel kapcsolatban:
A helyszínre riasztott mentőegységeket egy középkorú férfi rosszullétéhez riasztották, akit sajnos az újraélesztési kísérlet ellenére nem sikerült megmenteni.

A fotó illusztráció: Shutterstock
A Facebook-csoportban az eredeti bejegyzés alatt többen sérelmezték, hogy senki nem állt meg segíteni. Végül egy nő volt az, aki tárcsázta a segélyhívót, rajta kívül pedig egy idős hölgyben volt egyedül jószándék.

Brutális állatkínzás sokkolta Abonyt, videón az esztelen tombolás

Emberi maradványokra bukkantak a ferencvárosi lomtalanításon, azonnal értesítették a hatóságokat

Rejtélyes haláleset: Rendőrök lepték el a pécsi Puskin tér környékét

Napok óta valami különös történik a benzinnel és gázolajjal

Nagyfater elszabadult Mátraverebélyen, drogot terített a környéken

Holttestet találtak a dabasi horrorházban, hosszú haláltusát vívott az áldozat

Motorháztetőn utazó nőt vettek videóra Sopronban, az ablaktörlőbe kapaszkodott

Kritikus állapotban megtalálták az eltűnt kunszentmártoni férfit

SMS-csalók élnek vissza a Magyar Nemzeti Bank nevével

Gázolt a vonat a záhonyi fővonalon

Senki ne egye meg – fémdarabokat tartalmazhat a népszerű keksz

Videón az M1-esen történt horrorbaleset, háromszor is megpördült a levegőben az autó