
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon
A legtöbb bejelentés Győr-Moson-Sopron, Fejér, Pest és Komárom-Esztergom megyéből érkezett, de a fővárosban is a szokásosnál többször kellett beavatkozniuk a tűzoltóknak.
A legtöbb esetben az útra szakadt ágak, kidőlt fák akadályozták a forgalmat, de néhány parkoló és közlekedő jármű is megsérült a viharral összefüggésben. Győrben, a Köztelek utcában két autóra faágak hasadtak, az 1-es főúton, Mosonmagyaróvárnál az úttestre dőlt egy fa, amelynek nekihajtott egy teherautó. Az 51-es főúton, Áporkánál fa dőlt egy autó elé, a gépkocsi lesodródott az úttestről.
A 85-ös főúton, Rábatamásinál az aljnövényzet gyulladt ki, miután egy kidőlt fa leszakított egy villanyvezetéket, az pedig meggyújtotta az aljnövényzetet. Több épület kéményét és tetőszerkezetét is megrongálta a viharos szél, a tűzoltókat harmincegy ilyen esethez riasztották. Hétfőn délután Veszprém megyében, Nemesvámosnál, a 77-es főúton a viharos szél felborított egy kamiont, a tűzoltók daru segítségével kerekeire emelték vissza az útra a járművet-írta a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatósága a facebook oldalán.


Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen