
Holttestet találtak Salgótarjánban, különös kérdésre keresik a nyomozók a választ
Csütörtök este a Kerepesi úton, a Sugár áruház szomszédságában egy idős férfi levetette magát hatodik emeleti lakásából. A helyszínt nem sokkal később mentők és rendőrök lepték el, ám a sérült életét már nem lehetett megmenteni, a helyszínen meghalt.
Pál egy búcsúlevelet is hagyott hátra, ezért a hatóságok kizárták az idegenkezűséget. Nővére megtörten nyilatkozott a sajtónak, elmondásai alapján ketten éltek a lakásban, amiben csak tudott, pedig segített testvérének, akinek azonban nagy fájdalmai voltak, mivel rákos volt, valószínűleg ez áll a végzetes döntése hátterében is - írta meg a Bors.

A fotó illusztráció: police.hu
Ha öngyilkossági krízisben van, öngyilkossági gondolatok foglalkoztatják, akkor a nap 24 órájában az ország egész területéről (mobilról és vezetékes telefonról) ingyenesen hívhatja a 116-123 lelki elsősegély szolgálatot.

Holttestet találtak Salgótarjánban, különös kérdésre keresik a nyomozók a választ

Tavaszi hóesést örökítettek meg kis hazánkban, nem enged a tél szorítása

Holtan találtak egy házaspárt Ostffyasszonyfán, az éj leple alatt csapott le a csendes gyilkos az áldozatokra

Kamerával kukkolta a nőket az M4-es pihenőjének WC-jében - Videó

Drámába fulladt a hétvégi túra – mentőhelikoptert riasztottak a Bakonyban

Sokkoló baleset történt Bugyi határában, egy ház fala is beszakadt – fotóval

A nyílt utcán verte össze élettársát egy férfi, a fejét többször megtaposta

Vascsővel verte szét szomszédját egy honti férfi - Fotók

Késsel fenyegette a mentőket egy fertőszentmiklósi férfi

Drámai küzdelem Győrnél, egy idős nő élete volt a tét - Fotó

Rejtélyes holttestet találtak Nyíregyházán - Fotók

Rendőrök szeme láttára szabálytalankodott egy részeg - Videó