A bugyijába nyúlt és erőszakoskodott, ápoló zaklatta a beteg kislányt - videóval

Felkavaró!

A bugyijába nyúlt, így erőszakoskodott egy 13 éves, mentálisan sérült kislánnyal egy férfi ápoló egy budapesti gyermekotthonban. Úgy tudjuk az ápoló többször a gyerek bugyijába nyúlt és a mellét fogdosta.

A gondozóra egy kollégája nyitott rá, aki kérdőre vonta és jelentette az esetet. Most vádat emeltek ellene. A kislány édesanyja évek óta próbálja kivetetni súlyosan beteg lányát az intézetből, végső elkeseredésében fordult a nyilvánossághoz, miután lánya mesélt neki a borzalmakról.

Megtörten nyilatkozott a Tényeknek.

„Ő mesélte el nekem, aztán beszéltem az intézményben a vezetővel, aki elmondta, hogy ő kapta rajta az illetőt. Pár percre hagyta csak egyedül, és mikor visszament akkor látta, hogy mi történt” – mesélte a nő.

Az intézmény feljelentést tett. Mindez két éve történt, az édesanyja szerint azonban nem akkor bántalmazták először a kislányt.


„Lelki bántalmazások, fizikai, szexuális bántalmazások... nevelők részéről is. Még a kezdetekkor, mikor bekerültünk növendékek részéről is folyamatos volt. Fotókat készítettem a kislány testéről, tele volt zúzódásokkal” – árulta el az édesanya, akitől elvették a gyámságot, 3 éve küzd, hogy visszakapja, lányának azóta is a gyermekotthonban kell élnie.

A fővárosi főügyészség a férfit a felügyelete és gondozása alatt álló, akaratnyilvánításra képtelennek minősülő kiskorú sérelmére elkövetett, szexuális erőszak bűntettével vádolja, és vele szemben fegyházbüntetés kiszabására tett indítványt.

A férfit eltilthatják minden gyerekkel kapcsolatos munkavégzéstől és börtönbe kerülhet.

Az édesanyának jogi segítségre van szüksége, mert azt szeretné, ha lánya megfelelő kezelést kapna egy olyan helyen, ahol nincs kiszolgáltatva.

2023. március 28. 08:22
Anyaszült meztelenül ment be a Szent Péter-bazilikába egy férfi, döbbenetes fotók készültek
A biztonságiak vitték el.
Érkező vonat elé hajtott barátaival egy 19 éves sofőr, a legfiatalabb utas még csak 16 volt
Az egyik utas életét már nem tudták megmenteni.
Suhajda Szilárd tragédiája: A legfontosabb kérdésre találhatták meg a választ
A hegymászó eddigi teljesítménye is csak a csodával magyarázható.
Robbantással fenyegették a bíróságot
Bombarobbantással fenyegették meg a kispesti bíróságot szerda reggel, ezért ki kellett üríteni az épületet. Összesen...
A bicikliúton ment több mint 100-zal
Hajmeresztő felvételt rögzített egy autós Győr és Komárom között. Egy elektromos autó legalább 100-zal száguldott a ...
Fordulat Berki Krisztián ügyében, két férfi beismerő vallomást tett
Több mint egy évvel a tragédia után előrelépés történt az ügyben.
Székkel támadtak az El-döntő bírójára a ferihegyi reptéren - Videó
A játékvezető családja sem volt biztonságban.
Működnek az árakciók, csökkennek az árak a hazai üzletekben
Csütörtöktől lépett életbe az infláció letörése érdekében hozott újabb kormányzati intézkedés: elindult az élelmisze...
Veszélyes lehet a klímahasználat, pár dologra érdemes odafigyelni
A nyári hőségben rengetegen előszeretettel menekülnek a klíma által lehűtött helyiségekbe, azonban ez sem teljesen v...
Tények reggel teljes adás, 2023. június 2., péntek
GYILKOSSÁG - Rabszolgaként tartották a 25 éves nőt, akit unokatestvére ölt meg Tengelicen. Többször meg is erőszakol...
Messi visszatéréséről beszélt a Barcelona edzője
Jézus meleg, Kleopátra fekete és más Netflix-provokációk
Így lehet elkerülni a megtakarítások egy részére kivetett szochót
A világhírű rapper rasszizmussal vádol egy alkoholgyártó óriáscéget
Ilyen orosz fenyegetésre senki sem számított