
Zalai munkabaleset: Kiderült, mi volt az áldozat utolsó kívánsága
Múlt vasárnap egy Meggyeskovácsiban élő 19 éves fiatal rátámadt a nála jóval fiatalabb, mindössze 13 éves, kiskorú lányra és megerőszakolta. A Sárvári Rendőrkapitányság az esettel kapcsolatban szűkszavúan annyit közölt, a nyomozás érdekében nem áll módukban bővebb tájékoztatást adni, de az esettel kapcsolatban megkezdődött a büntetőeljárás.
A kislány édesanyja azonban nyilatkozott a Vas vármegyei hírportálnak:
Biciklizni ment vasárnap délelőtt a lányunk, a fiú követte, és a falu túloldalán, a buszfordulónál a mezőre vezető földes úton kapta el. A lányunk próbált védekezni, de a férfi hátulról fogta le. Még akkor is próbált kiszabadulni, amikor hasra fektette és lefogta a lábait. Ismerték egymást: a fiam barátjának testvéréről van szó. Nem volt előjele annak, hogy bármire készül. Segítőkésznek tűnt, nem gondoltuk, hogy ilyenre képes. Amikor másnap délután a játszótéren kérdőre vontam, annyit mondott, hogy ittas volt, nem volt beszámítható állapotban. Nem kért elnézést, azt mondta, nem is emlékszik semmire. Úgy zárta le a találkozást: ami megtörtént, az megtörtént
– mesélte.

A fotó illusztráció: Shutterstock
A gyerek csak másnap, egy barátjának mondta el, mi történt vele, édesanyjával pedig kedden mentek be a szombathelyi Markusovszky-kórházba, hogy kivizsgálják.
A hírportál információi szerint a kislány zárkózott személyiség és nagyon megviselték a történtek, ezért sem ő, sem pedig 15 éves bátyja nem mentek iskolába a héten.
A rendőrök szintén kedden elfogták a 19 éves fiatal férfit, aki stabil családi háttérrel rendelkezik és régóta a faluban élnek, ellentétben az áldozat családjával, akik mindössze 1 éve költöztek oda.

Zalai munkabaleset: Kiderült, mi volt az áldozat utolsó kívánsága

Nem érdemes halogatni a tankolást, változás vártható a kutakon

Megrázó videó készült a szombat éjszakai halálos balesetről

Lehull a lepel: megvan az ország karácsonyfája

Egy nőre bukkantak az árokban Szekszárdon, azonnali beavatkozásra volt szükség

Lopott autóval törtek be egy Andrássy úti luxusüzletbe, videón az óriási pusztítás

Zebrán gázoltak el egy idős férfit Mendén

Megérkezett az első hó Magyarországra: ezt a képet mindenkinek látnia kell

Elszabadult a vihar Kecskemétnél: megbénult a vasúti közlekedés

Rendőrségre menekült az élettársa elől egy veszprémi nő

Dráma a Győr felé tartó vonaton: utasok küzdöttek egy férfi életéért

Átadták a szuperkórházat a Városmajorban