78 éves asszonyt erőszakolt meg egy hajdúsági férfi

Brutálisan megerőszakolt egy idős asszonyt egy részeg férfi Hajdúböszörményben. A 78 éves asszony próbált védekezni, de esélye sem volt a fiatal férfivel szemben, aki többször is megerőszakolta, annyira, hogy még a medencéje is eltört. A bíróság most ítélte el a kegyetlen férfit.

Hajdúböszörményhez tartozó dűlőből is sokan mentek az augusztus 20-ai koncertre. Az a férfi is, aki később megerőszakolta az idős, 78 éves nőt. Előtte a családjával, majd barátokkal ivott, végül egyedül indult haza, de hajnalban megállt a háznál és felfigyelt a nyitott ablakra.

A vádlott letépte a szúnyoghálót és bemászott.

A részeg férfi ezután elesett, amit meghallott a nő. Kérdőre vonta, de támadója befogta a száját, lefogta a kezét és nekiesett a védekezni képtelen asszonynak. Többször erőszakosan közösült vele.

Olyan brutálisan bánt az idős nővel, hogy az erőszak közben a medencecsontja is eltört. A férfi ezután elment a házból, de nem jutott messzire.

Valamikor hajnalba hazafelé kifeküdt a gyepre részegen.

Akkor még a szomszédok sem tudták, hogy a részeg férfi megerőszakolta a 78 éves asszonyt. Csak később derült ki, amikor mentők és rendőrök lepték el a helyszínt.

A bíróság elsőfokon 7 év fegyházra ítélte a kegyetlen férfit, aki enyhébb büntetésért fellebbezett. Az ügyészség viszont nem kért súlyosbítást, ezért a törvényszék nem hozhatott szigorúbb döntést, enyhébbre pedig semmi okot nem talált. Ezért az erőszakos férfi 7 évre kerül rács mögé és az ítélet jogerős, vagyis fellebbezni már nem lehet.

2024. június 14. 07:58
Magyarország maradjon a béke szigete! – hangsúlyozta a miniszterelnök.
Noha nem is olyan régen még a magyar kormány migráns politikájával értett egyet, igazi szélkakas módjára ma már a br...
Svédországot az elmúlt hetekben sokkolta Salwan Momika, a hírhedt Korán-égető meggyilkolása. Az eset azonban csak eg...
A három gyermeket nevelő anyáknak október 1-jétől nem kell személyi jövedelemadót fizetniük a törvényben meghatározo...
A bruttó átlagkeresetek dinamikusan nőnek, ez két tényezőnek: a magas foglalkoztatásnak és a hároméves bérmegállapod...
Kemény kritikát fogalmazott meg az Európai Bizottsággal szemben az Európai Központi Bank volt elnöke.
Szentkirályi Alexandra a közösségi oldalán bírálta Karácsony Gergelyt, aki szerinte Magyar Pétertől tanulja, hogyan ...