
Kigyulladt egy asztalosműhely Gyulán, 900 négyzetméter áll lángokban - Videó
A Budapesti Rendőr-főkapitányság XI. Kerületi Rendőrkapitánysága lopás bűntett miatt folytat eljárást egy 70 éves budapesti férfivel szemben, aki a rendelkezésre álló adatok szerint augusztus 12-én hajnalban egy háromszintes ház erkélyajtaját megfúrta, majd az épületbe bejutva, onnan egy pénztárcát lopott el, amelyben 700 ezer forintnak megfelelő valuta volt. A nyugdíjas elkövető elvitt még három bankkártyát, kulcscsomót és különféle okmányokat – részletezte a rendőrség közleményében.
A férfi ezután autójával próbált kereket oldani, ám a rendőrök még útközben megállították és elfogták. Az egyenruhások a kocsiban megtalálták és lefoglalták a betörésből származó pénzt és az okmányokat is, valamint a lakásán tartott kutatás során olyan elektronikai eszközöket, ruhákat és dísztárgyakat is lefoglaltak, amiknek származása még bizonytalan.
H. Istvánt a BRFK XI. Kerületi Rendőrkapitányságára állították elő, ahol lopás bűntett elkövetésének gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki, a férfi beismerte tettét. A 70 éves férfi már korábban is követett el betöréseket.
A címlapfotó illusztráció (police.hu)

Kigyulladt egy asztalosműhely Gyulán, 900 négyzetméter áll lángokban - Videó

Cetlire írt telefonszámot hagytak egy meghúzott autón Szolnokon, a telefont nem a tettes vette fel

Hajszálon múlt a motorostragédia Zircnél - Videó

Halálos vonatgázolás Pincehelynél, elkerülhetetlen volt a tragédia

Billiárddákóval verte agyon saját húgát egy férfi Ecsegen

Felborult egy csónak a Dunán – civilek is küzdöttek az egyik utas életéért

Megpróbált megszökni egy rab Veszprémben

Utolsó pillanatban mentette ki a kocsiját a lángoló garázsból Zagyvarékason

Kamerafelvétel leleplezte le az utcán szemetelő fiatalokat Esztergomban

Egy játékbaba vonalkódjával próbált spórolni, de lebukott

A saját iskolájukba jelentettek bombariadót Budapesten

Saját traktorja ölt meg egy férfit Mőcsénynél