
Brutális állatkínzás sokkolta Abonyt, videón az esztelen tombolás
Vádat emeltek egy férfi ellen, aki el akarta vágni élettársa torkát. Csak a szerencsén és az áldozat lélekjelenlétén múlt, hogy a támadó nem tudta véghezvinni kegyetlen tettét – állt a Pest Vármegyei Főügyészség csütörtöki sajtóközleményében.
Információk szerint a férfi és a nő élettársak voltak, ám kapcsolatuk 2023 júliusára megromlott a férfi túlzott féltékenysége miatt.
A vádlott 2023 júliusának egyik éjjelén ittasan érkezett a nő péceli otthonába, ahol párját a hajánál fogva rántotta le az ágyról,ütni kezdte és azt mondta, megöli. A támadás után ráadásul a férfi hívta ki a rendőrséget azt állítva, hogy a nő fia meglopta őt. Ugyan az áldozat nem számolt be a bántalmazásról, – aminek nem voltak látható jelei sem – kérte, hogy távolítsák el élettársát a házból, aki nincs bejelentve hozzá.

A fotó illusztráció: police.hu
Még ugyanazon az éjszakán a férfi visszatért és közölte párjával, hogy elvágja a torkát. A nő azonnal kimenekült a házból, de az utcán elesett. Féltékeny élettársa ekkor utolérte és egy 19 centiméter pengehosszúságú késsel megvágta a nyakát, amit a nő megérezve könyörgött, hogy hadd kapjon még egy percet.
A támadó ezért engedett szorításán, így élettársa kihasználva az alkalmat el tudott futni egy közeli fás területre, ahol sikeresen elbújt. A nő ezt követően szomszédjától kért segítséget, aki riasztotta a rendőrséget.
A Pest Vármegyei Főügyészség a férfi ellen emberölés kísérlete miatt emelt vádat.

Brutális állatkínzás sokkolta Abonyt, videón az esztelen tombolás

Emberi maradványokra bukkantak a ferencvárosi lomtalanításon, azonnal értesítették a hatóságokat

Rejtélyes haláleset: Rendőrök lepték el a pécsi Puskin tér környékét

Napok óta valami különös történik a benzinnel és gázolajjal

Nagyfater elszabadult Mátraverebélyen, drogot terített a környéken

Holttestet találtak a dabasi horrorházban, hosszú haláltusát vívott az áldozat

Motorháztetőn utazó nőt vettek videóra Sopronban, az ablaktörlőbe kapaszkodott

Kritikus állapotban megtalálták az eltűnt kunszentmártoni férfit

SMS-csalók élnek vissza a Magyar Nemzeti Bank nevével

Gázolt a vonat a záhonyi fővonalon

Senki ne egye meg – fémdarabokat tartalmazhat a népszerű keksz

Videón az M1-esen történt horrorbaleset, háromszor is megpördült a levegőben az autó