
Az alföldi kistigris névadó versenye várja a szavazatokat
Az énekesnő rendkívül sokoldalú, karrierje során már több zenei stílusban kipróbálta magát, és bizony nyugodtan mondhatjuk, hogy valamennyi zenei irányzat jól állt neki. A pop, rock stílusú koncertjein nem csak dalaival, hanem szexi, extravagáns megjelenésével is lehengerelte a közönségét.
Gabit tegnap ismét egy egészen új oldaláról ismerhették meg rajongói. Az énekesnő Szent István napján, Erdő Péter bíboros szentmiséje előtt lépett fel. Most is igazi dívaként tündökölt, ám ezúttal hímzett népviseleti blúzban és finom esésű, fekete földig érő szoknyában lépett színpadra. Haját szolidan hátra fogva viselte, és ugyanez mondható el a sminkjéről is, ami visszafogott volt, ugyanakkor gyönyörűen hangsúlyozta szemeit.

Gabi az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Hírnökeként énekelhetett a fővárosi Szent István Bazilika előtt, ami - mint azt korábban is mondta - óriási megtiszteltetés számára.
Gabi most is nagy szeretettel és hálával számolt be azt őt ért megtiszteltetésről közösségi oldalán, ahol néhány fotót is megosztott rajongóival.

Az alföldi kistigris névadó versenye várja a szavazatokat

Menekülés közben lerobbant alatta a kocsi, továbbfutott, majd elesett

Gigantikus állatot fogtak ki a Balatonból

Mennyire okos Magyarország? - vasárnap este kiderül

Videók, ahol csak hajszálon múlt a tragikus baleset

Terrorcselekmény, fegyveres rablás, emberölés, 12 éven aluliak elleni nemi erőszak: Őket tartják fogva a Szőlő utcában

Saját kocsija zuhant egy férfira Dunakeszin, szörnyethalt

Kincseket keresnek a horrorházban, amiben feldarabolta Károlyt fia

Óriási lángok csaptak fel Balatonfüreden, kiderült a pontos oka

Újabb vírust mutattak ki Magyarországon

Brutálisan megverte, önkielégítést végzett rá, majd kirabolta Vilmánynál

40 tonnás kamion elé fordult ki, videón a sokkoló manőver