
Változik a boltok nyitvatartása, érdemes felkészülni az ünnepi rohamra

Szerdán országszerte erősen felhős vagy borult idő valószínű, estétől azonban nyugat felől már vékonyodhat a felhőzet, ám van, ahol még ónoseső is eshet - közölte a Hunagromet.
Reggel és a délelőtti órákban az Északi-középhegységben és a Dunakanyar térségében – főként a magasabban fekvő területeken – időszakosan gyenge ónos eső is előfordulhat. Az északkeleti határ közelében a déli órákig akár vékony, legfeljebb 2 centiméteres, olvadozó, átmeneti hóréteg is kialakulhat.
A figyelmeztetés érinti a Gödöllői, Dunakeszi, Váci, Pásztói, Bátonyterenyei, Pétervásárai és Gyöngyösi járást is.
A délies szelet élénk, az Észak-Dunántúlon nagyobb területen erős lökések kísérhetik. A legmagasabb nappali hőmérséklet nagyrészt 7 és 14 fok között alakul, de az Északi-középhegység térségében több fokkal hidegebb maradhat az idő. Késő estére 1 és 9 fok közé csökken a hőmérséklet.
A nyitókép illusztráció: Shutterstock

Változik a boltok nyitvatartása, érdemes felkészülni az ünnepi rohamra

Dráma Monoron, utcára menekültek az emberek

Emberi csontok kerültek elő Füzérkajatán, nyomoz a rendőrség

Áramütést szenvedett egy vagonra felmászott kamasz Szombathelyen, társa a történtek után elszaladt a helyszínről

Rejtélyes feliratok jelentek meg a Duna-parton, a rendőrségnek kellett intézkednie

Riasztást adtak ki az ország több részére, dermesztően búcsúzik a március

Kifehéredett a táj reggelre Magyarország több pontján, látványos felvételek készültek

Elszabadult a pokol az ország több városában, döbbenetes felvételek készültek

Döntött a bíróság a gyermekbántalmazással vádolt edző ügyében

Baltával támadt apjára egy alapi férfi

Lesújtó képek készültek Pécsnél, szörnyű tragédia történt – Fotók

Akár májkárosodást is okozhat a gyermekek körében népszerű édesség – Íme a lista!