
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Magyar Péter testvérének propagandacsatornáján, a Kontroll.hu YouTube-felületén Tóta W. Árpád balliberális publicista beszélt arról, hogy miért tartja fenntarthatatlannak a rezsicsökkentés jelenlegi rendszerét – hívta fel rá a figyelmet a Tűzfalcsoport.
A balliberális Magyar Péter-rajongó Tóta W. Árpád így fogalmazott:
Nyilván valamennyire logikus, hogy a Tisza nem most fog beleállni abba, hogy hogyan fogjuk ezt átalakítani, de hogy ez a rezsim így nem tartható fenn, mármint a rezsicsökkentésnek ez a módszere, az azért közhely.”
Nem ez az első alkalom, hogy a Tisza Párt-közeli megszólalók kritizálják a rezsicsökkentést. Korábban is több politikus és szakértő fogalmazott meg hasonló véleményt, ám ilyen konkrét utalás a párt jövőbeni intézkedéseire eddig nem hangzott el.
Korábban Magyar Péter már „humbugnak” nevezte a rezsicsökkentést.
Gerzsenyi Gabriella, a Tisza Párt EP-képviselője egy Facebook-bejegyzésben azt írta, hogy szerinte túl olcsó az energia a magyar emberek számára, ezért „véget kellene vetni” a rezsicsökkentésnek.
Forrás: Origo
Nyitókép: Képernyőfotó

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen