
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Önkéntes mentőszervezetek összehangolt munkájának köszönhetően sikerrel zárult egy eltűnt személy keresése – számolt be róla pénteken a Neptun Búvár Klub és Mentőcsapat a Facebook-oldalán.
A mentőkutyás egységet 2025. december 18-án éjfél előtt riasztották egy hatvanas éveiben járó férfi eltűnése miatt, aki kora este hagyta el otthonát, és nem adott életjelet. A keresés még az éjszaka folyamán megkezdődött, a kutyák pedig egyértelmű nyomot jeleztek az erdős terület irányába, miközben a sűrű köd jelentősen nehezítette a munkát.
A kora reggeli órákban újabb egységek és az Egri Hope Egyesület mentőkutyái is csatlakoztak a kutatáshoz. A személykövető és területkereső kutyák iránymutatása rövid időn belül eredményre vezetett: Az eltűnt férfit gyenge életfunkciókkal, kihűlt állapotban, de élve találták meg. A helyszínen stabilizálták, majd átadták az Országos Mentőszolgálatnak további ellátásra.
A nyitókép illusztráció: Neptun Búvár Klub és Mentőcsapat Facebook-oldala

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen