
Menekült, majd vetkőzni kezdett igazoltatás közben Zamárdiban

A Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség emberkereskedelem és garázdaság miatt vádat emelt egy férfival szemben, aki, miután egy 15 éves lánynak szerelmet hazudott, prostitúcióra kényszerítette - közölte az MTI.
A sértett egy középiskolai tanulmányai elején járó lány, akinek 2024 őszén beilleszkedési problémái voltak, emiatt iskola helyett többször csavargott, ezért egy idő után megromlott a kapcsolata szüleivel. 2024 karácsonyán Kecskeméten megismerkedett a vádlottal, és elnyerte a bizalmát, így a lány napokig haza se ment, ezért a rendőrség körözte.
A férfi tudott arról, hogy a lány még kiskorú, a szüleitől többször elszökött, iskolába nem jár, önálló keresete, megélhetési forrása nincs. Ezt kihasználva hamisan házasságot ígért neki azzal a feltétellel, hogy ha "pénzt szerez", együtt elköltöznek egy másik városba.
A valótlan ígéretek hallatán a gimnazista kötődni kezdett a nála kétszer idősebb férfihoz, aki főleg az életkora, valamint a testi ereje folytán mindvégig dominánsan viselkedett fele szemben, ugyanis a neki nem tetsző válaszokra, viselkedésre kiabálással, agresszívan reagált, ami a 15 éves gyermekben komoly félelmet keltett - írták. A felnőtt prostitúcióra is rábírta a lányt, a pénzét pedig elvette tőle.

A kiskorú végül hazatért szüleihez, de továbbra sem járt iskolába, és ismét csavarogni kezdett; összetalálkozott a férfival, aki megint szexmunkára akarta őt rávenni, és amikor a lány ez ellen tiltakozott, a férfi agresszívan lépett fel - közölték.
A büntetett előéletű férfi kiskorút vett rá szexuális cselekményre – ráadásul garázdaság miatt is felelnie kell. Az ügyészség most fegyházbüntetést kér vele szemben.
A letartóztatásban lévő férfi ügyében a Kecskeméti Törvényszék fog dönteni.
A nyitókép illusztráció: Shutterstock

Menekült, majd vetkőzni kezdett igazoltatás közben Zamárdiban

Kaszával esett neki egy parkoló kocsinak Gyöngyösön

Május végéig meghosszabbítja az árréscsökkentést a kormány

Több veszélyes állatot is tartott a privát keszthelyi állatkertben

Magyarországon nőtt legtöbbet a minimálbér, ami átszivárog a teljes bérskálára

Rezsistop: ezekre a dátumokra kell figyelni

Nyolcéves mélyponton az infláció Magyarországon

173 milliót csalt ki ismerősétől egy 28 éves férfi

Lezárult a keresés: Holttestet találtak a Dunában

Megütötte az igazgatóhelyettest, egy diákot pedig megvert a ceglédi gimnazista

Véget ért a keresés: Rendkívüli hír érkezett a fülöpszállási idősek otthonából eltűnt férfiról

Megvalósult rémálom: Édesanyja életéért küzdött egy ápolónő Pest vármegyében