
33 centi hó? Autó helyett síléccel vágott neki Sopronnak – videó

Vádat emeltek a nő ellen, aki bár szabályosan biciklizett a járdán, de figyelmetlensége miatt elütött egy kocogó nőt – közölte az Ügyészség.
Mint kiderült, mivel az úttesten tilos volt közlekednie, az elkövető tavaly márciusban a járdán biciklizett Szegeden, mikor egy olyan kereszteződéshez ért, ahol balról közeledett egy kocogó nő. Nem számított az érkezésére, elütötte, ezért az áldozat elvesztette az egyensúlyát és elesett.
A sértett súlyos egészségromlással járó sérülést szenvedett, és a kerékpáros felelős, ugyanis bár a KRESZ alapján biciklizhetett a járdán, azonban ezt kizárólag a gyalogosforgalom zavarása nélkül tehette vola meg.
Az elkövetőt közúti baleset gondatlan okozásával vádolják, a bűnösségének kérdésében a Szegedi Járásbíróság fog dönteni.

33 centi hó? Autó helyett síléccel vágott neki Sopronnak – videó

Hihetetlen trükk: kabátujjban csempészett ki 21 pár cipőt egy hajdúböszörményi férfi

Számított rá, hogy a mezőkövesdi rendőrök kopogtatni fognak az ajtaján

Videón, ahogy egy kukát, majd egy autót is felgyújt Zuglóban

Iszonyatos mennyiségű hó hullott Kőszegen - Fotók

Mást is árultak a pult alól a vegyesboltban, jelszóval lehetett kérni

Meghalt egy lakó, tűz ütött ki egy tatabányai társasházban

Operatív Törzs: folyamatos a hóhelyzet kezelése

Szíven szúrta feleségét egy férfi, enyhíteni akarta szenvedését

Iskolai vérengzésre készült egy magyar diák, szélsőséges csoportokhoz csatlakozott az interneten

Borzalmas tragédia Kocsnál, két fiatal szörnyethalt

Magyar Közút: havazás, hófúvás, havas eső és ónos eső is várható a következő 24 órában