
Holttestet találtak Salgótarjánban, különös kérdésre keresik a nyomozók a választ

Sokkoló ügy rázta meg Fejér vármegyét: elfogtak két alsószentiváni férfit, akik hónapokon át tartották rettegésben gyerekkori ismerősüket – számolt be szombaton a Fejér vármegyei rendőrség a Facebook-oldalán.
A két férfi módszeresen kizsákmányolta a sértettet: dolgoztatták, bántalmazták, fenyegették, és még vallomásának visszavonására is megpróbálták rábírni.
A 19 és 24 éves gyanúsítottakat őrizetbe vettük, és emberkereskedelem és kényszermunka, rablás, valamint hatósági eljárásban elkövetett kényszerítés bűntettek miatt kezdeményeztük letartóztatásukat
- írták a posztban.
A hatóság hangsúlyozta: az ilyen jellegű bűncselekményeket kiemelten kezelik, de a társadalom segítsége nélkül lehetetlen minden áldozatot időben elérni.
Akinek tudomása van arról, hogy valakit erőszakkal, zsarolással, bántalmazással vagy fenyegetéssel félelemben tartanak, kizsákmányolnak, vagy engedelmességre kényszerítenek, tegyen bejelentést a 112-es segélyhívó számon!
- hívták fel a figyelmet a bejegyzésben.

Holttestet találtak Salgótarjánban, különös kérdésre keresik a nyomozók a választ

Tavaszi hóesést örökítettek meg kis hazánkban, nem enged a tél szorítása

Holtan találtak egy házaspárt Ostffyasszonyfán, az éj leple alatt csapott le a csendes gyilkos az áldozatokra

Kamerával kukkolta a nőket az M4-es pihenőjének WC-jében - Videó

Drámába fulladt a hétvégi túra – mentőhelikoptert riasztottak a Bakonyban

Sokkoló baleset történt Bugyi határában, egy ház fala is beszakadt – fotóval

A nyílt utcán verte össze élettársát egy férfi, a fejét többször megtaposta

Vascsővel verte szét szomszédját egy honti férfi - Fotók

Késsel fenyegette a mentőket egy fertőszentmiklósi férfi

Drámai küzdelem Győrnél, egy idős nő élete volt a tét - Fotó

Rejtélyes holttestet találtak Nyíregyházán - Fotók

Rendőrök szeme láttára szabálytalankodott egy részeg - Videó