
Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Csendes most a családi ház, a redőnyöket is lehúzták a Tények stábja érkezésekor a Vas vármegyei Kenyerin. Bezárkózott a házaspár kedd óta. Az itt lakó nő bántalmazta súlyosan gyerekét. A mindössze 5 hónapos kislányt félholtra verte az asszony dühében. Úgy tudjuk a férje szemtanúja volt az őrjöngésének, de nem tudott időben közbelépni és már csak a mentőket és a rendőrséget értesíthette, hogy életben tartsák a kicsit.
Információink szerint a kislány egész teste tele volt zúzódásokkal, és levegőt is alig vett. A mentők a szombathelyi kórházba vitték. Intenzív osztályra került, az orvosok azóta is ott küzdenek az életéért.
A szomszédok nem hallottak sem gyereksírást, sem veszekedést a brutalitás idején. Többen is csak a szirénákra figyeltek fel az utcában. A helyiek megbotránkoztak a hír hallatán, az egész falu felháborodott az anya kegyetlenségén.
Többen ismerik a szülőket. Volt, aki kamerán kívül azt mondta semmi előjelét nem látták az agressziónak. A védőnő és a gyerekorvos is mindent rendben talált náluk eddig. A nő mindig vidámnak tűnt, ha az utcán látták. De volt, aki azt mondta az asszony inni kezdett a szülés utáni problémák miatt. Úgy tudni, a gyerek koraszülött volt, ezért másfél hónapot töltöttek a kórházban az anyával. A kislány ferdén tartotta a fejét, ezért rendszeresen gyógytornára kellett vinni. Azt azonban senki nem tudta megmondani, hogy az anya miért verte agyba-főbe a kislányt.
A rendőrség kiskorú veszélyeztetése miatt indított büntetőeljárást.

Kiemelten razziát tart a rendőrség az utakon

Brutálisan kivégezte anyját, miután hazament egy fesztiválról

Látványos együttállás lesz látható június elején

Sietett a postás, két gyorshajtás követett el egy napon

Leszakadt egy repülő ajtaja felszálláskor Nyíregyházán, nyilatkozott egy utas

Videón, ahogy egy autó szélvédőjére csapódik egy motoros Csongrádban

Busz ütött el egy nőt Hatvanban

Baltával támadt a 18 éves őrjöngő a futárra Újbudán

Saját bajtársuk életéért küzdöttek a mentők: vezetés közben lett rosszul

Kisgyereket és édesanyját gázolt el egy ittas autós Győrben

Szexuális erőszak, bántalmazások – gyermeknevelőkre csapott le a rendőrség

Több lövés is eldördült, kések villantak Csepelen