
KSH: a vendégek száma 8,3 százalékkal, a vendégéjszakáké 5,6 százalékkal meghaladta az egy évvel korábbit
Szinte filmbe illő jelenet játszódott le a 6-os főúton, Bonyhád térségében. A Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság forgalomellenőrző járőrei éppen szolgálatukat látták el, amikor különös látvány ragadta meg a figyelmüket: egy bukósisak nélküli motoros száguldott velük szemben – számolt be az esetről szerdán a teol.hu.
A motoros, egy 67 éves bonyhádszerdahelyi férfi, először együttműködőnek tűnt, félreállt a rendőrök felszólítására. Ám alig telt el néhány másodperc, és úgy döntött, mégsem kíván beszélgetni az egyenruhásokkal: gázt adott, és menekülni kezdett. A manőver nem végződött jól: A sofőr néhány száz méterrel arrébb, egy enyhe ívű kanyarban elvesztette uralmát járműve felett, előbb az útpadkának hajtott, majd felborult.
Leheletén „erős alkoholszag” érződött, a szonda pedig igen magas értéket mutatott. A bonyhádi rendőrök ittas járművezetés miatt indítottak ellene eljárást, de nem ússza meg ennyivel: a baleset és a bukósisak hiánya miatt is felelnie kell.

KSH: a vendégek száma 8,3 százalékkal, a vendégéjszakáké 5,6 százalékkal meghaladta az egy évvel korábbit

Ön is vásárolt az Auchanban? Ezt a terméket ne fogyassza el!

Figyelmeztetik a magyar határ mellett élőket, váratlan hír érkezett

Végig lopták az országot a pénztárca tolvajok

Vadásztőrrel mellkason szúrta bérlőjét egy férfi Dunakeszin

Dráma Miskolcon: Holttestet találtak egy pincében

Nyílt utcán kegyetlenül megöltek egy férfit Hajdúnánáson

Budapestre jön az igazi Mikulás: ekkor kezdődik a 21. MikulásGyár!

Úszva próbált elmenekülni a rendőrök elől - a Dunába ugrott

Most érkezett: gyerek is van a magyar elhunytak között a kenyai repülőbalesetben

Kutyasétáltatás közben vízzel teli gödörbe zuhant egy 15 éves lány Zircen

Bajba jutott őzet mentettek a hős tűzoltók